Wpis z mikrobloga

@niemamswojegologinu: jest to też jakaś opcja ale jechać na jakiekolwiek zawody z jednym prawym obrońcą to strasznie duże ryzyko, myślę, że Bereszyński jako wahadłowy by zagrał 2 razy lepiej niż Jóźwiak, Sousa o tym wiedział że Jóźwiak drewno w defensywie wiec traktował go jako Jokera, Glik do gry z 3 z tyłu się nie nadaję bo jest wolniejszy od wozu z węglem, myślę że na kolejne mecze powinniśmy wychodzić blokiem obronnym
@BG___: Mam tylko nadzieje taka, ze w niedalekiej przyszłości rozwiną się nasi zawodnicy (Kozłowski, Moder zacznie grać na swojej pozycji w Brighton, puchacz przestanie być jeźdźcem bez głowy w unionie, Piątkowski dobrym obrońca w Red Bullu, Dragowski zacznie bronić w lepszym klubie niż Viola (ma dopiero 23 lata o.O), Betoniarek może do innego klubu przejdzie bo ma potencjał, Bielik w końcu może gdzieś się pokaże po kontuzji, Helik może gdzieś wyżej
@niemamswojegologinu: też mam taką nadzieje, rośnie nam jeszcze lepsza generacja piłkarzy niż to co mamy teraz, szkoda że lewy nie jest młodszy z 2 lata ale no cóż, miejmy nadzieje że pogra jeszcze do następnego mundialu jak się tam dostaniemy i że Sousa nauczy ich grać w defensywie bo ta kadra ma bardzo duży potencjał
@BG___ moim zdaniem trzeba podziękować lewemu. Nie ma po co chłopa męczyć skoro i tak gówno z tego wychodzi a on się tylko #!$%@?. Z takimi trepami się nie da grać a on samemu wszystkiego nie zrobi. Na jego miejscu odszedłbym od kadry i grał sobie spokojnie w klubie i kręcił rekordy z Tomkiem mlynarzem
@Gymski: myślę że lewy da sobie ostatnią szansę, jeżeli nie dostaniemy się na mundial to zrezygnuje, jeżeli dostanie się na mundial to i tak po mundialu powie basta