Wpis z mikrobloga

Wygrałem licytację kupiłem #rower na allegro, koszty przesyłki opisane jak na pic rel. Oczywiście zapłaciłem przez allegro wybierając kuriera za 0zł bo tak to było ustalone w aukcji.
Dziś rano dostałem takiego maila:

"Dzień dobry, zaszło jakieś nie porozumienie ,ponieważ pan nie zapłacił za koszt przesyłki 180zł, być może mój błąd przy wystawianiu 0 zł to przy odbiorze osobistym. Rower był od złotówki także nie zaznaczyłabym koszt przesyłki zero."

Otworzyłem dyskusję w panelu allegro, ciekaw jestem jak się sprawa rozwinie. Czy sprzedająca ma obowiązek prawny wysłać mi towar na warunkach na jakich go kupiłem? Czy może nie wysłać mi towaru i zwrócić pieniądze?

Swoją drogą to jest zgodne z regulaminem żeby koszt wysyłki roweru wynosił 180zł? Przecież tyle kosztuje wysyłka palety ważącej kilkaset kilogramów xD
#allegro
Wyszynkowski - Wygrałem licytację kupiłem #rower na allegro, koszty przesyłki opisane...

źródło: comment_1624265982mruat4EwWxQCgpfvpgIWak.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wyszynkowski: k--w@ gosc ewidentnie popelnil blad i tyle
nastepnym razem 10 razy sprawdzi jak bedzie wystawial rower
przeciez to nie Twoj problem nie baw sie w zbawce swiata
cisnij przez allegro gosc ma obowiazek Ci to wyslac i kropka
czytalem o podobnych sprawach i jestes na wygranej pozycji tylko obstawiaj na swoim
napisz cos w stylu "zalicytowalem bo widzielm ze wysylka 0zł jakbym wiedzial ze mam placic za wysylke cena ktora zaoferowalem byla by inna i na pewno reszta osob ktora licytowala sugerowala sie takze
  • Odpowiedz
@a2k__: do Rzeszowa. Dzięki za chęć pomocy, na razie idzie to w dobrą stronę. Kontakt ze sprzedającym mocno utrudniony, nawet się dodzwonić do Kobiety nie da bo telefon który podała allegro jest zablokowany przez sieć xD Z maili wychodzi na to, że zrozumiała swoją pomyłkę i bierze temat na klatę, zasugerowałem jej ogarnięcie kartonu ze sklepu rowerowego i wysłanie właśnie pocztą za te 25-30PLN.
  • Odpowiedz