Wpis z mikrobloga

@userrrr: ​Ktoś ma dziwny makijaż i kolorowy strój, zatem najlepiej byłoby go pobić.

Co tam seba, już jakiś kosz na śmieci albo przystanek #!$%@?łeś z rana, czy czekamy do wieczora aż kumple z bramy przyjdą z amareną?
  • Odpowiedz
Co tam seba, już jakiś kosz na śmieci albo przystanek #!$%@?łeś z rana, czy czekamy do wieczora aż kumple z bramy przyjdą z amareną?


@salad_fingers: Proszę nie powiązywać amareny z prawackim/konserwatywnym zbydlęceniem.
  • Odpowiedz
@salad_fingers: Dlaczego wyzywasz ludzi od sebiksów tylko dlatego, że nie chcą by ich dziecko było odwiedzane w szkole przez osoby z zaburzeniami osobowości?
EDIT: a dobra, nie widziałem komentarza, że "lałby pajaców"
  • Odpowiedz
@marian9131: ten patus twierdzi, że zrobiłby fizyczną krzywdę komuś, bo nie podoba mu się jego styl. Takie zwierzęta powinny być izolowane od społeczeństwa, bo ich umysły działają na zasadzie jaskiniowca "bić wszystko co nie wygląda jak ja"
  • Odpowiedz
Ale ni3 chce zeby moje dziecko odiwedzalo w przedszkolu cos takiego


@alfaalenieomega: jesteś zajebistym przykładem jak łatwo prawaki ulegają gównianej propagandzie. Op wziął zdjęcie całkowicie wyjęte z kontekstu, dopisał jakiś fejkowy tekst i ty od razu ebe ebe on chce nachodzić moje dzieci.

Weź się jebnij we czerep czasami zanim coś napiszesz xD
  • Odpowiedz