Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: bardzo by mnie ucieszyło gdyby osoba transseksualna lub dragqueen przyszła do przedszkola mojej córki. Nie musiałabym jej tłumaczyć, co, jak, dlaczego. Osoba ze środowiska LGBT+ sama by najlepiej to wytłumaczyła małemu dziecku kim jest.
  • Odpowiedz
Dlaczego wyzywasz ludzi od sebiksów tylko dlatego, że nie chcą by ich dziecko było odwiedzane w szkole przez osoby z zaburzeniami osobowości?


@marian9131: Dla ciebie każdy, kto się maluje zaraz ma zaburzenia osobowości? Ten typ maluje się tak tylko do występów, to jest jego osobowość sceniczna. To taki teatrzyk. Ale nawet jakby nie był: dopisywanie chorób psychicznych do ludzi tylko za ich wygląd jest obrzydliwe.
  • Odpowiedz
​Ktoś ma dziwny makijaż i kolorowy strój, zatem najlepiej byłoby go pobić.

Co tam seba, już jakiś kosz na śmieci albo przystanek #!$%@?łeś z rana, czy czekamy do wieczora aż kumple z bramy przyjdą z amareną


@salad_fingers: Tu się zgadzam, gdyby ten dziwak byl lepszej postury to seba najwyżej zwyzywałby go w myślach
  • Odpowiedz
@SPGM1903: Sam napisałeś jedynie "może", a z twojej wczesnej wypowiedzi wychodzi, że "musi". Albo masz problemy z logiką, albo nie przeszkadza ci, że możesz kogoś obrazić niesłusznie. Tak działała psychuszka: kto nie pasuje do systemu, zamknąć w psychiatryku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajuto00: daleko posunięte wnioski, zwłaszcza, że wcześniejszej wypowiedzi jak przez Ciebie przytoczona nie ma. I jeszcze zostałem obrażony xD
Przepraszam, że zapytałem
  • Odpowiedz
Ktoś ma dziwny makijaż i kolorowy strój, zatem najlepiej byłoby go pobić.


@salad_fingers: z biciem to przesada ale chyba nie powiesz, że ten facet ma równo pod sufitem. Chyba, że to jakiś bal przebierańców to spoko

To taki teatrzyk


@ajuto00: a nie to spoko, jak ktoś ma schizofrenie i gra w podobny teatrzyk to też nie jest chory xD
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Lewica chyba nie rozumie, że każdy ma pełne prawo hejtować tego transa. Jest to niezbywalne prawo, jako człowieka. I nikt nie może pisnać na ten temat.
Co najwyżej lewak może hejtować za to prawa - i też ma do tego absolutnie niezbywalne prawo.

A ten koleś to oczywista prowokacja. Bejt.
Ma być jak najbardziej kontrowersyjnie, pojawić się na maksykalnie największej ilości prawych portali, gdzie będą się z niego śmiać, a
  • Odpowiedz