Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: przecież chodzi o wyuzdanie i celowe prowokacje - tak, tacy ludzie są elementem niepewnym, bo nie postępują wg przyjętych norm, świadomie je łamiąc, pod pretekstem zmiany tych norm - dziś tak, jutro mogą cię zastrzelić
  • Odpowiedz
@kerdian: @ciachostko: No więc uważam tego kolorowego kolesia za klauna, ma dziwne hobby którego nie rozumiem i nawet nie wiem czy chcę je rozumieć, zwłaszcza że typ ma prowokujący pseudonim i ewidentnie chce wywoływać kontrowersję.

Jednak od prawackich zwierząt (nie mylić z: ludźmi o prawicowych poglądach) odróżnia mnie fakt, że ja brzydzę się przemocą i nie widzę w niej odpowiedzi (pierwszej, drugiej, ostatniej - żadnej) na zjawiska których nie rozumiem
  • Odpowiedz
@salad_fingers koleś ma prawo pobić kogo chce. Tolerujesz przebierańców z makijażem a sebka który chce mu #!$%@? już nie? Oj coś wam tam w tych główkach nie styka. Przecież to nie jest tolerancja. Hellol #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: ja rozumiem gejów i lesbijki, że chcą sobie założyć rodzinę, być razem itd. Szanuję ich. Ale #!$%@? jakieś kolorowe wynalazki z podoczepianymi #!$%@? to dla mnie idealne okazy do pokoju bez klamek. To jest zboczone, #!$%@? i powinno się leczyć.
  • Odpowiedz
@Pierorzek aha czyli wpieprzanie się wszędzie kolorowych nawet do przedzszkoli czy akty wandalizmu niszczenie kościołów itp to twoim zdaniem nie krzywdzące dla innych ludzi? To to samo co płaskacz na ryj człowieczku... Nikt nikomu nie powinien bronić kim chce być z kim chce być jaki chce być ale #!$%@? się na siłę do innych to chamstwo. Mniejszość nie ma prawa zmieniać na siłę świat.
  • Odpowiedz
@kazikborsuk: ja piszę o samym byciu homoseksualistą i 99% osób nieheteronormatywnych które próbują ułożyć sobie życie.

Tak samo mógłbyś nie tolerowac hetero bo to właśnie oni demolują przystanki autobusowe czy malują elewacje budynków na nieporownywalnie większą skalę.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: niczego nie łączę - pokazuję tylko cechę wspólną dla ludzi z dużym rozchwianiem emocjonalnym, bo tacy mogą być coraz bardziej niebezpieczni (nieobliczalni) - obojętnie czy homo czy hetero - jaki jest w zasadzie cel takich parad ?
  • Odpowiedz