Wpis z mikrobloga

  • 7
@LuckyStrike dlaczego usuwasz swoje wpisy wychwalające Chiny pod niebiosa? Oficer z ministerstwa propagandy kazał usunąć, przez kilka komentarzy prawdy? Dlaczego nie chcesz przyjąć tego na klatę?

#chiny #podroze
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@LuckyStrike Tak, mogę powiedzieć na swoim przykładzie. Mam tu chłopaków, którym niedawno minął rok na statku, a 3 miesiące temu powinni być w domu. Wszystko przez twoje wolnościowe Chiny, które utrudniają podmiany w krajach, w których są one dozwolone, ponieważ przy wypełnianiu papierów do rejestracji statku w danym porcie pada pytanie, gdzie i kiedy mieliśmy ostatnią podmianę. Niektóre chińskie porty nie pozwalają wejść bez dwutygodniowej kwarantanny, gdy taka podmiana miała miejsce
  • Odpowiedz
@karski: Dobra dobra. Nie zmieniaj tematu.
W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na pytanie:
Jak się skończyła historia z uwięzionymi na statku marynarzami?

Nie odpowiesz bo to zdemaskuje twoje hejterskie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LuckyStrike Kiedyś nawet z ciekawością czytałem twoje wpisy, ale na szczęście twój czas się kończy, bo widzę, że coraz więcej osób ma cię po prostu za dzbana. Zadałeś jakieś idiotyczne pytanie i wmowiłeś sobie, że to w jakiś sposób da ci nademną przewagę. Niestety musisz próbować z kims innym.

Odpowiem ci, mimo że nie ma to żadnego celu. Załodze udało się zejsc w Japonii, ponieważ nie jest to kraj zarządzany przez
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LuckyStrike Bo to nie od nich zależy, gdzie zaplanują podmianę? Widocznie sprawa była na tyle poważna i medialna, że po tak długim czasie postanowiono coś z tym zrobić. Może jeszcze zaczniesz mnie pytać o negocjacje poza kulisami?
  • Odpowiedz
@karski: doskonale wiesz ze mogli zrobić ta podmianę o wiele wcześniej ale mieli w #!$%@? marynarzy. Nie rozumiem dlaczego chcesz za to winić Chiny.
Weź się chłopie uspokój i przestań #!$%@? głupoty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LuckyStrike przecież jesteś wielkim handlowcem w Chinach, więc powinieneś na logikę zrozumieć jak to działa, ale widzę, że nawet w tym jesteś cienki. Rozumiesz jaką rolę pełni kapitan i przed kim odpowiada? Płynąc do Chin nie mógł przewidzieć, że nałożą embargo, nic nie mógł przewidzieć, więc trzymał się planu, czytaj.: przewieźć ładunek z portu A do portu B tak jak zostało zapisane umowie. Rozumiesz, że widzimisię kapitana może pociągnąć za sobą
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LuckyStrike tak, Chiny są złe, bo dopuszczają do naruszeń konwencji dotyczących prawa pracy na morzu przez swoje tchórzostwo i głupotę i ich polityka nie dopuszcza nawet do pilnej pomocy medycznej na statkach. Normalnie gorzej niż w jakimś bantustanie.
  • Odpowiedz