Wpis z mikrobloga

to zapytam przewrotnie: uważasz, ze z polskim ruchem feministycznym jest wszystko Ok? I zachowuja się fair w stosunku do mężczyzn?


@dobrzecisiewydaje: uważam, że ruch feministyczny to tak szeroki nurt, że znajdziesz tam również trochę wariatek. Spory wewnątrz feminizmu były, są i będą, niejednokrotnie sama je prowadziłam z innymi feministkami. Ty zaś postanowiłaś wysnuć światłą tezę, jakoby WIĘKSZOŚĆ feministek była wariatkami nienawidzącym mężczyzn, więc pytam cię skąd masz taką wiedzę.
ale dokładnie takie same komentarze lecą od panów, jak w TV powiedzą ze jakąś kobieta dała się nabrać amerykańskiemu generałowi


@WrzeCiOna: Po pierwsze nie lecą takie same komentarze. Moim zdaniem jest tutaj asymetria.

Po drugie, ważniejsze, laska lecąca na 26-letniego mulata będącego generałem amerykańskiej armii, to jest laska która danie się nabrać wynika po pierwsze ze skrajnego debilizmu, po drugie ta sama laska samotna nie jest, ona olewa setki normalnych zwykłych
@falden: To jest kwestia kto zaczął. Odpowiedź brzmi kobiety.

Po drugie. Nie ma tutaj symetrii jak pisałem wcześniej. One są bardziej bezlitosne dla mężczyzn, i więcej kasy od nich ciągną generalni niż odwrotnie.
@dobrzecisiewydaje:

jest mnóstwo kobiet, które uważają podobnie do mnie i nie są nieuchwytne jak leśne skrzaty. Tylko wystarczy otworzyć oczy, a nie zyc w przekonaniu, ze wszystkie kobiety to p0lki. Ale poza tym to mnie rozsmieszyliscie teraz, bo siedzicie na wykopie i płaczecie, ze kobiety są be i w ogóle piekło mężczyzn. A jak przyszłam i powiedziałam wprost, ze te pseudofeministki są jebniete i trzeba je tępić, to wam się styki
Pobierz Morken - @dobrzecisiewydaje: 
 jest mnóstwo kobiet, które uważają podobnie do mnie i ...
źródło: comment_1624011532WuQpptJCaKmQPVp3khhJJN.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Losowy screen z debilnymi komentarzami do artykułu, którego znamy tylko z tytułu, raczej nie jest wyznacznikiem całej damskiej populacji


@njay: Jest, wystarczy poznać spora ilość kobiet z różnych środowisk. Kobiety ogólnie w 95 % są identyczne jezeli chodzi o kwestie społeczne

@Gilbert_Prukwa: tak, kobiety mają wspólny mózg i wszystkie myślą tak samo w kwestiach społecznych XDD musisz wyjść ze swojej bańki, bo to co piszesz jest nawet statystycznie niemożliwe
@WrzeCiOna: No niestety, prawda jest taka że jeśli chodzi o naciąganie na kasę to kobiety robią to tak na oko, z tysiąc razy bardziej niż w drugą stronę.
Mężczyźni w ogóle nawet zwykle nie są w stanie tego robić nawet gdyby chcieli bo są dla kobiet zbyt mało atrakcyjni.
To tak jakby mieliśmy schorowanego bezdomnego żebraka i miliarder #!$%@?łby mu 100zł jakie miał już rzucone do koszyka w którym zbierał.

Jeśli bylaby odwrotne sytuacja, taki nieszczęśnik #!$%@?łby miliarderowi taką samą nominalnię kwotę czyli 100zł to nie ma tutaj symetrii.
Ta pierwsza sytuacja to znacznie większe #!$%@?ństwo.

Kobiety nie tylko że mają gigantyczną przewagę na rynku matrymonialnym to zwykle ją wykorzystują mniej lub bardziej. Przecież płacenie za kobietę na randce to w