Wpis z mikrobloga

@falden: przegrywy z wykopu spotykają się na swoim tagu i plują se jadem, a te kobiety piszą takie wysrywy pod swoim profilem na fb. Nie widzisz różnicy?
@JamKarzeu2: Super śmieszne. Mój kolega też na taką trafił, tylko mniej doświadczoną (był przytomny po podanym koktajlu). Jak poczuł, że coś go bierze to domyślił się, że ona go śćpała i zadzwonił po policję i po znajomych po pomoc. Policja przyjechała i go brutalnie zamordowali - wgłębienia w czaszce z odciśniętymi podeszwami itd. Dziewczyna nagrywała część interwencji po wyprowadzeniu go już skatowanego z pomieszczenia na zewnątrz, przytrzymywaniu go i nie udzielaniu
@GordonSzamlej Jak odnosisz się do dyskusji że mną, to wypadałoby zawołać.

"dzielnym tatem"

Czad. Co za bzdura.

który dostał zwarcia kiedy usłyszał, że jestem również za aborcją prawną dla mężczyzn. Pomyślał chwilę i wymyślił: "no a w jakim kraju tak jest, kwiii?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co za bzdura. Napisałaś że jeśli aborcja na życzenie jest legalna, to mężczyźna może dokonać aborcji prawnej. Więc zapytałem się gdzie tak
Napisałaś że jeśli aborcja na życzenie jest legalna, to mężczyźna może dokonać aborcji prawnej.


@Fidel1: napisałam, że powinno tak być. Ach, ta przemożna chęć manipulacji, trudno się powstrzymać, co?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale zachęcam do załączenia dowodów. Miejmy nadzieję, że nie skończy się to tak jak w przypadku @M_xxx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GordonSzamlej

napisałam, że powinno tak być.

Napisałaś że tak jest, na pytanie " A to mężczyzna może zrzec się wszystkich praw i obowiązków do przyszłego dziecka?" odpowiedziałaś "przy legalnej aborcji jak najbardziej". Później zaczęłaś wymyślać że chodziło ci o to jak powinno być, a nie jak jest. Więc kto tu niby ma zwarcie?
@Fidel1: czyli twoją strategią jest udawanie tumana, który nie rozumie kontekstu, w którym rozmawialiśmy? Ok.

No to obczaj to: nie padło nigdzie o jakim kraju rozmawiamy ani nawet o jakiej planecie. Zatem moje twierdzenie jest prawdziwe dla odległej galaktyki, którą wtedy miałam na myśli. Udowodnij, że nie jest.

A dla planety ziemia - tak być POWINNO.

Powodzenia w dalszym #!$%@? się do osób, które są po twojej stronie, pajacu.
@GordonSzamlej

czyli twoją strategią jest udawanie tumana, który nie rozumie kontekstu, w którym rozmawialiśmy? Ok.

Rozmowa dotyczyła w jaki sposób mężczyźni są uprzywilejowani.

No to obczaj to: nie padło nigdzie o jakim kraju rozmawiamy ani nawet o jakiej planecie. Zatem moje twierdzenie jest prawdziwe dla odległej galaktyki, którą wtedy miałam na myśli. Udowodnij, że nie jest.

Czad, czyli twoje pierdy o braku aborcji dotyczyły odległej galaktyki?

Powodzenia w dalszym #!$%@? się do
@dobrzecisiewydaje Przecież zawsze w tematach dotyczących aborcji prawnej, jest mowa żeby była dostępna w takim samym terminie jak legalna aborcja, z zastrzeżeniem że mężczyźna ma do niej prawo nawet po porodzie, jeśli po nim dowiedział się że jest ojcem.
o braku aborcji dotyczyły odległej galaktyki?


@Fidel1: nie, Polski. W Polsce nie ma legalnej aborcji.

twoje "stanie po mojej stronie".


to, że ciebie mam za nienawistnego frustrata nie oznacza, że nagle przestanę popierać rozwiązania dobre dla reszty mężczyzn. Takie myślenie to domena "dzielnych tatów" twojego pokroju. Jedna baba skrzywdziła więc krucjata wobec wszystkich.
@GordonSzamlej

nie, Polski. W Polsce nie ma legalnej aborcji.

Czyli jedną rozmawiamy o "ziemi", a nie o jakiejś wymyślonej przez ciebie galaktyce.

to, że ciebie mam za nienawistnego frustrata nie oznacza,

Czad.

że nagle przestanę popierać rozwiązania dobre dla reszty mężczyzn

Przecież ty ich nie popierasz, pokazałaś to przy rozmowie o opiece naprzemiennej.

Takie myślenie to domena "dzielnych tatów" twojego pokroju. Jedna baba skrzywdziła więc krucjata wobec wszystkich.

Tak, tak, oczywiscie. Czyli
Czyli jedną rozmawiamy o "ziemi", a nie o jakiejś wymyślonej przez ciebie galaktyce.


@Fidel1: rozmawialiśmy o swoich poglądach i tym jak być powinno, ale z jakiegoś powodu zamiast się ze mną zgodzić w sprawie, w której mamy takie samo zdanie postanowiłeś #!$%@?ć się "eee a gdzie tak jest?". Nigdzie. W Polsce tez nie ma aborcji.

pokazałaś to przy rozmowie o opiece naprzemiennej


hahahaah, bo wyśmiewam twój poroniony pomysł więzień xD
spoko,