Wpis z mikrobloga

Facebook #!$%@? caly internet pod wieloma względami, ale pod jednym szczególnie dotkliwie.
Jak były fora to był porządek a wszystko na nich było mozna wyszukac przez google.
Teraz ludzie dodaja wszystko na grupach fb czego google nie wyszukuje i miliony postów przechodzą koło nosa - wpisujesz przykladowo Galaxy Buds+ czy Galaxy Buds Pro to kiedys miales pierwsze kilkadziesiat wynikow z forow gdzie byly dyskusje na ten temat a teraz jakies same gownostronki z porownywaniem parametrów. #!$%@? gówno.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No przecież że było, fora tematyczne to była świetna rzecz, ALE musiałby być zbiór takich forów, bo większość ludzi lubi wygodę, gdyby wszystkie fora były w jednym miejscu z możliwością wyszukania po słowach kluczowych to w ogóle super by było, no ale nie ma czegoś takiego, a i fora tematyczne upadają.


@Reezu: Od wielu lat istnieje takie rozwiązanie pomocnicze Tapatalk.

Jeżeli udzielasz się np. na 5 forach, to nie musisz
  • Odpowiedz
@ap0linary co za problem, dodaj się do grup dla fanów buds, dla fanów buds pro, dla użytkowników Galaxy, dla ludzi zainteresowanych telefonami, dla amatorów słuchania muzyki przez słuchawki, dla producentów słuchawek, dla fanbojów kabli, i jeszcze miliona innych, poczekaj parę dni aż cię przyjmą, UŻYJ LUPKI milion razy w milionach konfiguracji i może znajdziesz to, co cię interesuje xD
  • Odpowiedz
@ap0linary: mi się nie podoba próg wejścia na takich serwisach. Debil który sobie założył konto na reddicie dla jakiś pseudonaukowych bzdur może w dowolnym momencie przyjść i zacząć się udzielać w miejscu gdzie ludzie nie mają #!$%@? mózgowego i potem trzeba prostować takie nudne rzeczy jak to że ziemia nie jest płaska. Dodatkowo masz "śmieszków" którzy przyjdą ci rozwalić normalną dyskusję jakimś gównianym "żartem" bo ludzie mu klikają te #!$%@?
  • Odpowiedz
@geuze: martwe? na martwym byś nie uzyskał odpowiedzi, a tutaj siedzą tysiące użytkowników i nie ma najmniejszego problemu z dyskusją. Nie wiem co Ci się nie podoba w szachbajku ale z takim podejściem to się nie dziwię że nie potrafisz znaleźć żadnego forum mimo iż w każdym temacie jest dostępne... Tobie faktycznie pozostają grupki na facebooku i bezpodstawne narzekanie w necie ;-)
  • Odpowiedz
na martwym byś nie uzyskał odpowiedzi, a tutaj siedzą tysiące użytkowników


@sigma: no właśnie próbowałem dwa czy trzy razy uzyskać odpowiedź i żaden z tych tysięcy użytkowników się nie odezwał.

Nie wiem co Ci się nie podoba w szachbajku


@sigma: j/w - dużo wpisów szczególnie w sezonie, z czego 99% to jaki rower kupić, ale jakiekolwiek niestandardowe pytania i już nie ma mądrych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Za rozwalenie internetu obwiniam tanie smartfony i proste w obsłudze apki, dawniej próg wejścia był wyższy nawet za czasów windowsa xp coś tam trzeba było potrafić, wyszukać odpowiedni program zainstalować tematyczne forum etc. Dzisiaj wystarczy niezdarnie pacnąć ekran telefonu i wszystko samo się robi, dzięki temu wszystkie Grażyny, Sebastiany świata się zjednoczyły i raczą nas swoimi rakowymi mądrościami, a tak w ogóle to
m.....1 - Za rozwalenie internetu obwiniam tanie smartfony i proste w obsłudze apki, ...

źródło: comment_162391731335i6YEOvCfVYYZOLqlBVTw.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@geuze: być może nikt Cię nie jest w stanie zrozumieć ;-)? Ja korzystam nałogowo i nigdy z tym problemu nie miałem nawet jak zadaję bzdurne pytania łamanym japońskim na japońskich forach.
  • Odpowiedz
@ap0linary: problem z forami jest tylko taki że po wielu latach praktycznie nie da się na nich zobaczyć zdjęć/obrazków bo hostingi padają, a np szukająć informacji jak coś zrobić w starym samochodzie już ciężko o świeże posty nawet na wciąż działających forach
  • Odpowiedz
@DwemerPuzzleBox: chyba nawet więcej, czasami mnie #!$%@? strzela jak znajduję na jakimś forum poradnik jak coś zrobić krok po kroku w swoim gruzie opisane na 3 strony A4 i pełna dokumentacja zdjęciowa no ale oczywiście musisz sobie radzić z samym tekstem xD
  • Odpowiedz
@becvvv: Nie z fochem, ale z satysfakcją, wkładając w to rekompensate za poświęcony czas i pieniądze na stworzenie, prowadzanie i oplacanie forum:D straszny żal biednych studentów, chlip chlip, przecież mieli fejsbunia.
  • Odpowiedz