Wpis z mikrobloga

Nie macie wrażenia, że platforma XTB gra w #!$%@??
- ceny akcji nie zawsze pokrywają się z innymi portalami (zwykle na niekorzyść)
- czasami problemy z likwidacją zleceń
- przymulenia przy zamknięciach pozycji (na niekorzyść oczywiście)
- często opóźniona/nieaktualna cena przy zakupie, zakup po innej cenie od podawanej (na niekorzyść oczywiście)
- upośledzone funkcjonalności portalu, brak porządnego sortowania, opcji, likwidacja części krypto, akcji, blokowanie shortowania itp.
( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
  • 14
@lukas24: minimalne zlecenie 500, a minimalna prowizja po przekroczeniu limitu 100k - 10euro. Ja nie wyłapiesz to możesz 10% prowizji od zlecenia zapłacić. Teraz wprowadzili w końcu licznik, ale raz się tak przejechałem i prowizja 1,7%. Reklamacja? Zapomnij. Mamy Cię w dupie, mogłeś liczyć na kartce, ile obrotu zrobiłeś:) Kupiłem kiedyś GME po zakupie byłem -20 dolców. zgłupiałem, bo to cały czas rosło.
@edward_bez_reki: tzn. tak tez kiedyś się na to złapałem, bo nawet co więcej przy składaniu zlecenia była informacja prowizja 0, ale już kiedy ja zrealizowało to naliczyło prowizje, bo to zlecenie przekroczyło mi ten obrót. Oczywiście reklamacja nie uznana, bo przecież w regulaminie jest napisane, że jest prowizja po przekroczeniu 100k. No ok, ale w takim razie zostałem zmylony podczas składania zlecenia. Ale to tylko jedna z wielu rzeczy w tym