Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietrzykowski: dwa jakieś przez pomyłkę o tej samej, zazwyczaj daje odstęp 2 minuty, po prostu budzę się nieprzytomny i wyłączam. A w sumie wstaje na 30 minut i dalej spać ;D
@Joterini: Dobrze ze ja tak nie mam, mnie to w ogole rzadko kiedy budzik budzi, sam sie zazwyczaj budze pare minut przed XD
A mam tak #!$%@? zegar biologiczny ze to musi byc jakas moja supermoc bo innego wyjasnienia nie ma
@Joterini: @Pietrzykowski: Tyle budzików tylko utrudnia wypoczęcie. Miedzy pierwszym a którymkolwiek budzikiem wcale już organizm nie odpoczywa, tylko się męczy i stresuje.

Duuuuużo zdrowiej jest wyrobić sobie nawyk, że wstajesz NATYCHMIAST jak zadzwoni budzik i np zrób 10 przysiadów albo pompek i już Ci przejdzie 'leń'.

Jeszcze zdrowiej (zajęło mi to prawie rok) jest wstawać przez 7 dni w tygodniu o tej samej godzinie. Po pewnym czasie budzi jest niepotrzebny
@Joterini: istnieje apka budzik, która działa tak, że o tej 7 rano dzwoni, a żeby go wyłączyć trzeba rozwiązać jakaś zagadkę matematyczna np 2569x317
Gwarantuje, że od tego momentu wystarczy jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)