Wpis z mikrobloga

Szanowne po-nocy-jeżdżące ptysie! Mam przyjemność zaprosić was na kolejne nocne jeżdżenie w sobotę 19 czerwca, tym razem ze specjalną dedykacją dla osób, które chciały, a nie mogły być ostatnio. Jak zwykle zasady są następujące:
1. Obowiązuje z góry ustalona trasa
2. Spotykamy się w ustalonym miejscu (zazwyczaj parkingu pod galerią handlową)
3. Jedziemy do punktu kontrolnego
4. Robimy kontrolne zdjęcia i wypalamy kontrolnego papieroska
5. Idź do punktu 3 aż nie dojedziesz do restauracji McDonald's

Jak zwykle zaczynamy o godzinie 22:00 i jak zwykle trasa będzie ustalona na nieco ponad 2h jazdy. Wliczając w to przerwy daje nam to jak zwykle ok. 3 godzin luksusowej rozrywki w (jak zwykle) doborowym towarzystwie.

W tej edycji w planach jest wycieczka krajoznawcza po wioskach i wioseczkach na południe od Krakowa, z przystankiem w Dobczycach i Myślenicach oraz powrót Zakopianką (tak by każdy chętny mógł nałapać aż 2 mandaty z fotoradaru jednej nocy). Dokładna trasa jest w trakcie planowania i pojawi się na dniach, gdyż kilka przystanków wymaga zweryfikowania (czy się tam w ogóle pomieścimy).

W celach autopromocyjnych, poniżej krótkie przypomnienie atrakcji jakimi mogliśmy się raczyć poprzednim razem:
- (nie)widok na nieoświetlone opactwo
- łażenie w błocie po jakichś bunkrach
- wychodzenie po ciemku na nogach pod górę
- rozbita szyba w samochodzie kolegi
- niezliczona ilość progów zwalniających

Stare graty mile widziane.

#krakowskienightdrive #krakownightdrive #nightdrive
bencbenc321 - Szanowne po-nocy-jeżdżące ptysie! Mam przyjemność zaprosić was na kolej...

źródło: comment_1623785739OQz8BaL51mhtYXROb8Rfnj.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@bencbenc321: kurde ostatnio miałem jechać ale mi wypadło w ostatniej, teraz już góry wiem że lipa. Może kiedyś mi sie da zgrać wolną sobote. Będe pilnować.
  • Odpowiedz
@ferbenb: @4iv: Nie podumałem! Cóż, jak ktoś ma na tyle silną psychikę by oglądać mecz to szanuję. Ja nie mam i będę sobie jeździł. Pozdrawiam.

Ewentualnie zapraszam do konsultacji społecznych odnośnie przesunięcia godziny.
  • Odpowiedz
@bencbenc321: Wygodne auto, to muszę przyznać. Szkoda tylko, że w pół roku wywaliłem już w niego tyle ile kosztował, a nawet blacharki nie ruszyłem xd Ale w sumie nic z usterek (poza rezystorem, 50zł i 2h roboty i ręcznym, który jest sam w sobie jedną wielką usterką) tylko eksploatacja- sprzęgło, hamulce etc. Ale przynajmniej klima jest (sprawna!) czego w Hyundaiu nie miałem. No i choć jest poobijany i porysowany fest, to
  • Odpowiedz