Wpis z mikrobloga

@pan_warell: dlatego nagrywać, nagrywać i wszystko wysyłać. Nie na stopchama, tylko na policję. Jak taki #!$%@? straci prawko i parę tysięcy po jednym przejeździe to otrzeźwieje...
  • Odpowiedz
"if you see a car that you are not racing for, you're not longer a gap" - Michael Senna


@Emes91: *If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver - Ayrton Senna
  • Odpowiedz
Dlatego najwięcej wypadków powodują ~30 latkowie z mocnych wozach, oni też królują z niesygnalizowaniu, wciskiwaniu się na centymetry i popisywaniu się swoim nowym premium. Tych dziadków na 100 km to jednego ujrzysz.


@push3k-pro: Jakieś badania? Czy dane na zasadzie, "kobiety to najlepsi kierowcy, bo powodują najmniej wypadków"? Widzę, podszyty jad do "nowych klas premium", kogoś nie boli dupa przypadkiem? Jeżdżę krajówką, odcinek około 260 km tam i z powrotem przynajmniej
  • Odpowiedz
@BrainPhucker:

Jakieś badania? Czy dane na zasadzie, "kobiety to najlepsi kierowcy, bo powodują najmniej wypadków"? Widzę, podszyty jad do "nowych klas premium", kogoś nie boli dupa przypadkiem? Jeżdżę krajówką, odcinek około 260 km tam i z powrotem stronę przynajmniej raz w tygodniu (wcześniej nawet częściej) i tych "dziadków", "bab" czy po prostu niemot, które nie potrafią wyprzedzić auta jadącego 60-70 km/h przed nimi jadąc jednocześnie na zderzaku tworząc za sobą
  • Odpowiedz
@pan_warell najlepsi to są ci co robią to w mieście kilkaset metrów przed światłami na których i tak muszą się zatrzymać, to jest największy rak polskich dróg
  • Odpowiedz
@pan_warell Zawsze jeżdżę przepisowe 90 (czasem przy niewielkim ruchu i przy odpowiedniej drodze ustawiam na tempomacie ciut więcej, ale nigdy więcej niż 95) i jestem bez przerwy wyprzedzany. Mam już takie doświadczenie w byciu wyprzedzanym, że obserwując w lusterku auto za mną jestem w stanie z dużą skutecznością przewidzieć kto mnie będzie chciał wyprzedzić xD Zawsze potem kisnę gdy po kilku minutach doganiam szybkich i wściekłych na światłach i czasem biję
  • Odpowiedz
@pan_warell: Jedną z moich ulubionych rzeczy na drogach jest obserwowanie wybiórczości innych kierowców. Wyprzedzić na ciągłej nie wolno, bo przepisy zabraniają, ale jechać przekraczając dozwoloną prędkość już można ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pan_warell
Az mi sie przypomniala trasa Pulawy-Warszawa przed wybudowaniem ekspresowki

Ja #!$%@? jakie cuda sie dzialy,to co jest na zdjeciu to jest male miki.

Ludzie to naprawde nie szanuja swojego zycia
  • Odpowiedz