Wpis z mikrobloga

@leszkesmieszke69: Może jakieś dofinansowanie na heroinę dla tych biednych ludzi? Program Mefedron plus. Jak socjalizm, to socjalizm xD


@Lolenson1888: Ty się śmiejesz a tutaj (stan Waszyngton) oficjalnie mówi się ze umierający z przedawkowania to wina rzadu bo z powodu pandemi jest problem z dragami xD
  • Odpowiedz
Może jakieś dofinansowanie na heroinę dla tych biednych ludzi?


@Lolenson1888: zdziwiłbyś się ( ͡° ͜ʖ ͡°) w jakimś kraju jest coś takiego i działa. Ćpuny dostają za darmo heroinę, coraz mniejsze dawki dzięki czemu mogą to gówno rzucić. Tak od razu się nie da
  • Odpowiedz
@leszkesmieszke69: Oczywiście jak zwykle julkopodobne wypowiadają się w czyimś imieniu nie zapytawszy nawet o zdanie tychże podmiotów. Ja sam jestem ćpunem tzw. politoksykomania i nie obraża mnie to w ogóle - wiem co robię, dlaczego i jak to się popularnie nazywa.
  • Odpowiedz
Może jakieś dofinansowanie na heroinę dla tych biednych ludzi?


@Lolenson1888: Jest taki program w Szwajcarii: https://www.blabliblu.pl/2014/03/25/narkomani-tez-sie-maja-tu-dobrze/

Jakie są rezultaty tego programu? Obecnie w Szwajcarii praktycznie nie istnieje przestępczość wśród narkomanów. Następna zaleta – znaczne oszczędności państwa. Brzmi to trochę paradoksalnie, ponieważ utrzymanie kliniki i zorganizowanie heroiny (która jest wydawana za darmo) wydawałoby się jest niezwykle kosztowne. A otóż nie, według obliczeń Szwajcarów, o wiele więcej Szwajcaria wydawała na organy ścigania, sądy
  • Odpowiedz
@jaunas: Kurczę, Szwajcaria to jest jednak Szwajcaria. Demokracja bezpośrednia, schrony w niemal każdym domu, heroina za darmo dla narkomanów bo urzędnicy w Excelu wyliczyli że tak się bardziej opłaca.

Ech, żeby Polska była choć w jakimś stopniu tak zorganizowanym na każdym szczeblu krajem xD
  • Odpowiedz
@doveo: Wódka jest silnie uzależniająca i wyniszczająca. Do tego jest bardzo powszechnie stosowana. Z żadną inną używką nie ma w społeczeństwie aż takich problemów jak z alkoholem.

To dobry argument, a żeby go obalić nie wystarczy powiedzieć "argumentum ad nieuznajum twoju argumentum"
  • Odpowiedz