Wpis z mikrobloga

@leszkesmieszke69: I bardzo słusznie! Zmieniłbym też kilka innych inwektywów.
Np. zakazać słowa "GWAŁCICIEL". To jest tak bardzo nasycone nienawiścia...czy nie możemy mówić "niespodziewany przyjaciel"? Albo "mąż z zaskoczenia"?
Tak samo "ludobójca" jest mocno przereklamowane. Kojarzy się z Hitlerem. Lepiej mówić "osoba środowiskolubna". Albo "życiosceptyk".
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi ale ważne żeby nie przeginać.
Jeśli chodzi o osoby korzystające z narkotyków twardych ważne jest żeby stawiać sobie granice. Np. Nigdy nie walić w tygodniu, nigdy nie walić dwa dni pod rząd, nigdy nie zarywać więcej 1 nocki, nigdy samemu etc. Problem zaczyna się gdy osoba zaczyna te granice łamać bo później przychodzi to coraz łatwiej. Generalnie znam ludzi co wała w nos 3
  • Odpowiedz
@leszkesmieszke69: wy tą "bekazlewactwa" macie przeżarte mózgi, wiekszosc wpisów pod tym tagiem lądujacych w goracych sprawia, ze mam od razu przed oczami takiego prostego chłopa polskiego co na wszystko co się nie mieści w jego wąziutkim światopoglądzie reaguje szyderczym śmiechem.

Nie musicie podzielać lewicowej wrażliwości, ale nie pałujcie wiplera pod rzekomą "bekęzlewactwa" bo sami się tylko ośmieszacie. Przecież to prawda, że wypychanie uzależnoinych na margines przyniesie negatywny skutek. A oczernianie narkotyków
  • Odpowiedz
wy tą "bekazlewactwa" macie przeżarte mózgi


@szybki_zuk: ty masz przezarty mozg. We wpisie julki nie ma nic o tym, ze nie powinnismy wpychac narkomanow na margines, nie ma tam nic merytorycznego. Jest tylko lewacki wlasnie belkot o tym, ze cpunow, ktorzy sami nazywaja sie cpunami nie mozna nazwyac cpunami
  • Odpowiedz
ty masz przezarty mozg.


@kfiatek_na_parapecie: Nie, ty.

We wpisie julki nie ma nic o tym, ze nie powinnismy wpychac narkomanow na margines, nie ma tam nic merytorycznego.


@kfiatek_na_parapecie: Wpis nie jest zbyt merytoryczny, ale wpisuje się w tą słuszną postawę. Obrażanie tych ludzi jest szkodliwe.
Na pewno jest bardziej merytoryczny niż ten durny wpis OPa

Jest tylko lewacki wlasnie belkot o tym, ze cpunow, ktorzy sami nazywaja sie cpunami nie
  • Odpowiedz
co jest prawackiego w nazwaniu cpuna cpunem?


@kfiatek_na_parapecie: No skoro mądrzejsze podejście do tematu jest lewackie wg OPa to uznałem, że jego przeciwieństwo jest prawackie. To wasz pomysł.

prosze oswiec mnie, dlaczego jak sam siebie nazywam cpunem to jest prawacki belkot, juz nie moge sie doczekac twojego wyjasnienia


@kfiatek_na_parapecie: Nie wiem czemu prawaki są takie uparte na pozostanie w ciemnocie, może ty mi wytłumaczysz co was uwodzi w konserwatyzmie, sprzeciwie
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 Akurat to ma sens bo raz będą mniej skłonni do popełniania przestępstw a dwa farmaceutyczna morfina czy amfetamina robi zdecydowanie mniejszy #!$%@? niż heroina wymieszana z officer I can't breathe czy robiona w dzikich warunkach meta więc jak któryś się ogarnie to łatwiej takiego delikwenta będzie doprowadzić do stanu używalności
  • Odpowiedz