Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: ja mam najtańsze Thule Coaster XT, aż takiej taniochy bym nie brał, jak wrócę z pracy to ci napiszę to i owo
@RandomowyMirek: Właśnie wydaje się takie w porządku, są pozytywne opinie, dwa miejsca i atrakcyjna cena. Czego można chcieć więcej? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Yerboholik: dlaczego nie jest dobry na dłuższe wypady?
@matka19002: garaż jest wiec nie powinno być problemu, w razie czego jakies podwórko z wiata tez jest ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nild: droższe przyczepki (1k+) wydają się mieć lepsze wsparcie na plecy.
Najlepiej samemu sprawdzić.
A, trzeba się też liczyć, że kaszojad nie będzie chciał jeździć.
I ostatnie słowo na dziś - kask. Jest obowiązkowy.
Spokojnej nocy :)
@Nild: no jest wiele rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º) Już pomijam jakość kół czy w ogóle jakość materiałów, wygodę hamaka i wykonania. Ja wymienię tylko co jest w mojej przyczepce i z czego bym nie zrezygnował:
- 2w1 - jest dodatkowe koło do przodu, można prowadzić jak wózek dziecięcy bez roweru, mieści się w każdych drzwiach do 80cm+
- siatka/moskitiera z przodu, żeby bombelki się much nie
@geuze: Dobra, dzięki za wszystkie rady, wzięliśmy je do serduszka i może nie zamówiliśmy thule, ale znaleźliśmy coś posiadającego przednie koło, rączkę do pchania, według opinii jest wygodne i nie jest zbyt szerokie. Dodatkowo ma moskitiery. Wszystkiego mieć nie można, a znając siostrę i tak wyjedzie pewnie z bombelkami dwa razy i jej się znudzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz N.....d - @geuze: Dobra, dzięki za wszystkie rady, wzięliśmy je do serduszka i może n...
źródło: comment_1623789713yhkmOQlGBpA6dsgG7TG9l9.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: przeczytaj dokładnie opis aukcji. Ja jestem Nawet z najtańszej Thule mega zadowolony, ale to wasz wybór. Nie wiem też ile zamierzacie z przyczepką jeździć ;)