Wpis z mikrobloga

  • 1217
Cena karnetu dla kobiet: 179 zł
Cena karnetu dla mężczyzn: 179 zł

Maksymalna możliwa ilość wejść do saunarium w lipcu 2021
- kobiety: 31
- mężczyzni: 27

Tak wygląda "pozytywna dyskryminacja" w aquaparku we Wrocławiu. Za tą samą opłatą mężczyzni otrzymują ograniczoną usługę tylko i wyłącznie z powodu swojej płci. Strefa wolna od mężczyzn obowiązuje tam w każdy wtorek i mężczyzni mają zakaz wstępu na saunarium choć zapałacili tyle samo co kobiety.

Jest to przykład dyskryminacji, z którą nie walczą pseudolewicowe partie i organizacje. Mało tego: taka dyskryminacja jest przez polską lewicę popierana i uzasadniana.

#neuropa #dyskryminacjamezczyzn #feminizm #prawo #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #hipokryzja
  • 165
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowa_swinka: ale facet który prowadzi seans albo tam pracuje się nie gapi. I niech będzie że odpowiem
@sildenafil: w dyskusji. Rozumiem idee i mimo, że sama chodzę w dni powszednie to popieram. Tak faceci się gapią, chamsko i bezczelnie. Jak jestem z mężem lub, ze znajomymi tak tego nie czuć, ale ostatnio byłam sama i naprawdę czuć było spojrzenia. Mi to aż tak nie przeszkadza sauna to sauna,
  • Odpowiedz
@Fidel1: Stary ty tak serio? To wpisz sobie tam sam i zobacz, wynik się nie zmieni niezależnie od tego jak bardzo tendencyjnie próbowałbyś sugestywnie zadawać pytanie, bo faktów nie zmienisz xD Ja kończę, bo ty nawet nie udajesz że próbujesz cokolwiek zrozumieć.

@joyko: Przecież tu nie chodzi o to, czy ktoś gwałci na basenie, czy nie, ale o to, czy ktoś czuje się przez kogoś innego zagrożony. Myślałem,
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez Więc czemu nie chcesz pokazać jak wyglądają wyniki z głównej strony google po wpisaniu molestowanie seksualne lub przemoc domowa?

Pokażesz w końcu te statystyki ofiar przemocy pokazujące że większość ofiar to kobiety?
  • Odpowiedz
@joyko: Ty jesteś głupi, czy udajesz? Przecież taki dzień jest dla kobiet, które się boją i one przyjdą tylko tego dnia, gdy jest dzień tylko dla kobiet. Te które się nie boją mogą chodzić cały tydzień, a ten dzień jest dla tych, które bez niego nie poszły by w ogóle.
  • Odpowiedz
@sildenafil: fakt faktem, że jak pójdziesz do saunarium i sobie normalnie siedzisz nago, to faceci się gapią, chyba muszą, bo się uduszą czy coś XD dla wielu kobiet to dyskomfort, ja to potrafię olać, ale nie każda potrafi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Ale z ciebie gnój, który broni nierówności, tylko dlatego że są budowane na korzyść kobiet. Dlaczego mam być postrzegany jako molestator, bo kilku takich pajaców tak robi i mam mieć gorzej za płeć? Dlaczego kobieta ma mieć lepiej i taniej za płeć, tylko dlatego, że jest postrzegana jako ta co nie komentuje ciał mężczyzn?

Żenujący gościu jesteś, aby się babom podlizać, a facetów udupić.

Chciałbym byś poczuł na własnej
  • Odpowiedz
fakt faktem, że jak pójdziesz do saunarium i sobie normalnie siedzisz nago, to faceci się gapią, chyba muszą, bo się uduszą czy coś XD dla wielu kobiet to dyskomfort, ja to potrafię olać, ale nie każda potrafi ¯_(ツ)_/¯


@LilyOfTheValley: To osobne dni dla obu płci i chu. Osobne dni też dla każdej orientacji, sprawdzane testem, lol2.

W ogóle stwórzmy obozy dla każdej inności, bo ktoś czuje dyskomfort z powodu jakichś
  • Odpowiedz
To osobne dni dla obu płci i chu. Osobne dni też dla każdej orientacji, sprawdzane testem, lol2.


@nowywinternetach: bez przesady, może po prostu wtorki dla kobiet, środy dla mężczyzn i będzie po równo, może jakiś Mirek też się wstydzi i nie chce, żeby mu kobieta patrzyła na fiflaka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
może jakiś Mirek też się wstydzi i nie chce, żeby mu kobieta patrzyła na fiflaka ¯_(ツ)_/¯


@LilyOfTheValley: Zapewne tak jest, tylko w kulturze niewyrażania słabości przez mężczyzn nie można się do wstydu przyznać.

Haha, gość ma kompleksy, haha ciota, boi się, haha. Nie jest on mężczyzną! Niech
  • Odpowiedz
@dr_Batman: sprawdzić gdzie? Nie byłem tam, a moje zapytanie do Aquaparku pozostało bez odpowiedzi. A regulamin na stronie prawi jasno: wtorek jest dniem saunarium przeznaczonym tylko dla kobiet
  • Odpowiedz