Wpis z mikrobloga

  • 1217
Cena karnetu dla kobiet: 179 zł
Cena karnetu dla mężczyzn: 179 zł

Maksymalna możliwa ilość wejść do saunarium w lipcu 2021
- kobiety: 31
- mężczyzni: 27

Tak wygląda "pozytywna dyskryminacja" w aquaparku we Wrocławiu. Za tą samą opłatą mężczyzni otrzymują ograniczoną usługę tylko i wyłącznie z powodu swojej płci. Strefa wolna od mężczyzn obowiązuje tam w każdy wtorek i mężczyzni mają zakaz wstępu na saunarium choć zapałacili tyle samo co kobiety.

Jest to przykład dyskryminacji, z którą nie walczą pseudolewicowe partie i organizacje. Mało tego: taka dyskryminacja jest przez polską lewicę popierana i uzasadniana.

#neuropa #dyskryminacjamezczyzn #feminizm #prawo #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #hipokryzja
  • 165
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez Ale ja się nie pytam o "consensus naukowy", tylko o przedstawianą narrację. Przecież twierdzisz że nie ma narracja pokazującej wyłącznie kobiety jako ofiary.
  • Odpowiedz
@sildenafil: Chyba sie zle wyrazilam, chcialam pokazac bezsens sytuacji. Kobiety chca dnia tylko dla siebie bo sie wstydza mezczyzn po czym zapraszaja na seans faceta. Chyba nie jest to pracownik i sporo osob robi seanse hobbistycznie.
  • Odpowiedz
@Fidel1: No to przedstawianą przez kogo? Jak mówisz o trendach, to trzeba to jakoś obiektywnie zwymiarować.

Przecież twierdzisz że nie ma narracja pokazującej wyłącznie kobiety jako ofiary.


Kolejny raz próbujesz mi wciskać coś, czego nie powiedziałem. Jeszcze raz i zakończymy tę rozmowę. Skaczesz z jednej na drugą, nadinterpretujesz i przekrecasz moje wypowiedzi jak tylko możesz, zamiast po prostu zderzyć się z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
  • 1
@TenTypZez

No to przedstawianą przez kogo? Jak mówisz o trendach, to trzeba to jakoś obiektywnie zwymiarować.

Przez media, również, a często głównie, te "lewej strony".

Kolejny raz próbujesz mi wciskać coś, czego nie
  • Odpowiedz
Przez media, również, a często głównie, te "lewej strony".


@Fidel1: No ok, ale ty mówisz o trendach, twierdząc że jest to dominujące zjawisko. Opierasz się o co przy tym, jakieś przekrojowe badania mediów, z których tak wyszło? Czy o twoje "wydaje mi się"?
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez
Pokażesz gdzie mówi się o przemocy wobec mężczyzn, gdzie mówi się o molestowaniu mężczyzn, musisz mieć coś więcej niż tylko badania które wstawiłem.
Pokaz wyniki z google które dostałeś, przecież muszą pokazywać to samo co badania.
Pokaż w końcu te statystyki przemocy, przecież to żaden problem wstawić link do statystyk które pokazują że większość ofiar przemocy to kobiety.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Jak byś był mężczyzną z naprawdę świetnym ciałem to byś zobaczył te problemy. Albo znajdź takiego i z nim pogadaj bo z tego co co ja gadałem z kumplem który przed koronawirusem dorabiał na wieczorach panieńskich, kobiety potrafią zachowywać się równie nieodpowiednio w stosunku do urodziwych facetów co faceci do kobiet.
  • Odpowiedz
Pokażesz gdzie mówi się o przemocy wobec mężczyzn, gdzie mówi się o molestowaniu mężczyzn, musisz mieć coś więcej niż tylko badania które wstawiłem.


@Fidel1: I co, to cie przekona? No to proszę. Teraz zapewne grzecznie przeprosisz i przyznasz, że nie miałeś racji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz jeszcze z innym hasłem, jak byś na to narzekał: https://scholar.google.com/scholar?hl=pl&as_sdt=0%2C5&q=male+victims&btnG=

@Janusz_z_Rivii: Potrafią, ale robią to zdecydowanie rzadziej.
T.....z - > Pokażesz gdzie mówi się o przemocy wobec mężczyzn, gdzie mówi się o moles...

źródło: comment_1623678013pwYnTst2YLDQbEmWOJyRxa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez Czemu nie wpisałeś tego o co prosiłem?
Czemu nie wpisałeś tego w główną stronę google, tylko w stronę dotyczącą badań?
Miałeś pokazać że nie ma narracji pokazującej że wyłącznie kobiety są ofiarami.

Pokażesz w końcu te statystyki przemocy? Czy może jednak kobiety nie stanowią większości ofiar?
  • Odpowiedz
Czemu nie wpisałeś tego o co prosiłem?

@Fidel1: No przecież wpisałem, tylko po angielsku xD

Czemu nie wpisałeś tego w główną stronę google, tylko w stronę dotyczącą badań?


No bo mówimy o faktach zdaje się, więc journale naukowe będą
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez

o przecież wpisałem, tylko po angielsku xD

bzdura, od kiedy molestowanie seksualne po angielsku to "female sex offenders"? Do hasła przemoc domowa też nie pasuje.

No bo mówimy o faktach zdaje się, więc journale naukowe będą bliższe
  • Odpowiedz
Pokażesz gdzie mówi się o przemocy wobec mężczyzn


@Fidel1: I wpisałem female sex offenders, ale także male victims, gdzie konkretnie masz prace traktujące o męskich ofiarach molestowania seksualnego. I co, nie odpowiedziałem ci na pytanie niby?

Ty serio uważasz, że wyniki z google są bardziej wiarygodne, niż cytowania na scholarze? xd Przecież na google się płaci, aby być wyżej + używa odpowiednich metod indeksowania. Chłopie gdzie ty żyjesz, słyszałeś w
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez

wpisałem female sex offenders, ale także male victims, gdzie konkretnie masz prace traktujące o męskich ofiarach molestowania seksualnego. I co, nie odpowiedziałem ci na pytanie niby?

Nie odpowiedziałeś, miałeś wpisać przemoc domowa i molestowanie seksualne, i tam pokazać jak jest to przedstawiane.

Ty serio uważasz, że wyniki z google są bardziej wiarygodne, niż cytowania na
  • Odpowiedz