Wpis z mikrobloga

Gdybyście byli chadem to studentkę jakiego kierunku byście wybrali taką perspektywiczną żeby w przyszłości kosiła DUŻY hajs...I się mocno dokładała.
Medycyna i Stomatologia odpada nie znoszę lekarzy i dentystów białych fartuszków tak jakoś mam odrazę..
Fizjoterapia też nie, ogólnie nic z zdrowiem, dietą,ciałem, biomechaniką etc..

#pytanie #zwiazki #przegryw #studbaza #pracbaza #podrywajzwykopem
  • 18
@Luna98x

Odpada bo to musi być w pełni kobieta a nie jakiś babochłop, mieć więcej koleżanek niż kolegów i obracać się zawodowo wśród kobiet nie w stricte męskim środowisku
@LonNon: Ależ skąd jakiś aktuariusz czy gdzieś praca w finansach, nie są to może nie wiem jakie kokosy, ale te kilkanaście tysięcy można zarobić.
Szkoda, że odrzuciłeś lekarki i stomuatolożki one zarabiają więcej, ale też nie jest to regułą.
Może prawniczka, np taki komornik czy notariusz to już zarabiają porządnie.
Posrało tych tutaj z prawniczkami xD studiujesz 5 lat, żeby wylądować jako aplikant i zarabiać mniej niż minimalną, w najlepszym wypadku tyle co kasjerka w biedrze. A potem #!$%@? zarobki, zawalenie robotą i depresyjna robota.
@LonNon: Prawniczkę, ale taką, która planuje iść na notariat (najwyższe zarobki z zawodów prawniczych) albo sędziowanie (dieta sędziowska) albo psycholożkę, ale na biznesowej, bo w HR kosi się dobre hajsy.