Wpis z mikrobloga

#reklama #logikarozowychpaskow #zdrowakobita
#zdrowie #pytanie

Niby nic strasznego w takiej reklamie, ale czy nie jest to promowanie niezdrowego trybu życia i obżarstwa? czy taka młoda gruba Grażyna nie pomyśli sobie przez to, że przecież to jest dobre i wyglądam dobrze skoro to reklamuje znana firma? Co następne?
Pobierz CipakKrulRzycia - #reklama #logikarozowychpaskow #zdrowakobita 
#zdrowie #pytanie

...
źródło: comment_1623560519RAt3CQ1vzMbU4kGqBwJwCy.jpg
  • 232
@#!$%@?: ja #!$%@?, wam chyba przegryw zeżarł mózg do reszty. Pokażcie jak wy wyglądacie, bo bardzo ciekawa jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ta dziewczyna jest gruba to masz #!$%@? we łbie. Nie każdy musi mieć niedowagę i wyglądać jak szkielet.
Dziwne, bo sami ciągle płaczecie, jakie to kobiety są złe, po tym dodajecie takie posty.
@bigpaws: Moja mama przytyła w kilka miesięcy po urodzeniu mnie, z 50 kg do 95 kg. Mówiła, że całe dnie nic nie jadła, starała się dużo spacerować, plus próbowała dociec dlaczego. Po kilkunastu latach dopiero wyszło, dlaczego tak się stało. Owszem, dużo lasek jest leniwa, woli cały tydzień siedzieć przed TV i nic nie robić tylko jeść orzeszki i chipsy. Ale są też takie, które nie chcą się katować drakońską dietą
@#!$%@?: Jako rasowy grubas BMI 40 uważam że Pani ładna i bez przesady. Co nie zmienia faktu że z body positive to jak z samobójcami. Im więcej uczestników tym mniej uczestników. Bekę mam jak ktoś nie może pogodzić się z tym że się ulał jak #!$%@? i dorabia do tego ideologie. Pozdrawiam