Wpis z mikrobloga

@Szczuroskoczek_: masz rację, jednak mnie za każdym razem zdumiewają takie kwiatki, jakoś tak mam, że widziałem istotę debilizmu tysiąc razy i dalej jestem zaskoczony od nowa, gdy zobaczę taki przykład jeszcze kolejny raz. Nie mogę tego zrozumieć i przetrawić.
@2418682u: wstyd mi to czytać, wstyd ze jestem polką... Ale jak faceci mówią o piersiach dziewczyny tp huur durr, małe jest piekne, wole mniejsze niz zeby kręgosłup bolał. +cycki da sie łatwo powiększyć.
Współczuję wam Panowie
@aaagaaaa: Tu nie chodzi o to czy ktoś ma małego #!$%@?, małe cycki czy ogólnie jest niski. Chodzi o hipokryzję Akcja #bodypositive i wspieranie otyłych osób, a 5 minut później wyśmiewanie się z drugiej osoby (mężczyzny) bo ma 170 cm wzrostu. Przez to straciłem kumpla, który wpadł w kompleksy w liceum i nie poszedł na studia z tego powodu. A jeśli chodzi o #!$%@? to chyba też można go powiększyć jakimiś
@2418682u: jak to czytam to nie powiem, lekko mnie to łamie na duchu, bo mam 12cm (grube, ale dalej 12) i szczerze mówiąc nigdy żadna dziewczyna mi nie odmówiła i każda była zadowolona. A teraz jak czytam coś takiego to:

Po 1: czy te laski z którymi byłem tylko udawały przyjemność? Jeśli tak to były #!$%@? najlepsze aktorki na świecie
Po 2: czy większość kobiet taka jest? Nie przypominam sobie, żebym