Wpis z mikrobloga

@Mieszkopol typie laski nabierają się na to, że ktoś jest amerykańskim żołnierzem czy nigeryjskim księciem i przesyłają mu hajs. Urban legends o typiarach które puściły się z Albańczykami bo myślały, że to Włosi krążą w każdym mieście. Z drugiej strony faceci też nie lepsi jak wierzą, że rozmiar nie ma znaczenia czy, że dziecko jest ciemniejsze bo laska się opalała w ciąży. XD jak chodzi o stosunki damsko-męskie to i laskom
  • Odpowiedz
Urban legends o typiarach które puściły się z Albańczykami bo myślały, że to Włosi krążą w każdym mieście.


@perasperaadopelastra: nie urban legends bo to prawda. moj znajomy ktory pochodzil z Albanii byl jednym z najwiekszych ruchaczy jakich znalem.
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra @czakabakir: Miałem dużo turasów na uczelni, akurat przed wykładem usiadłem na jakieś ławce na moment, na przeciwko mnie było 5 turasów, wymieniali się jakimi imionami się będą nazywać na imprezie - oczywiście wymyślali same hiszpańskie/włoskie xD Najlepsze że jeszcze mieli z tego niezłą bekę.
  • Odpowiedz
jak chodzi o stosunki damsko-męskie to i laskom i chłopakom coś przestawia się w głowie i ignorują wiele wad.


@perasperaadopelastra: czytałem kiedyś, że podobno obszar odpowiedzialny za krytyczne myślenie jest nieaktywny kiedy myśli się o osobie w której jest się zakochanym. Coś jak we śnie gdy widzisz totalne nielogiczne rzeczy, a nie wydaje się to podejrzane xd
  • Odpowiedz
Używam, bez zmian - jest dużo fajnych babek i nie odrzucają przez akcje tych ułomków przez których mi wstyd się przyznac ze używam wykop :)
  • Odpowiedz