Wpis z mikrobloga

Tez czujecie obrzydzenie do tych zwierząt co nie potrafią pic alkoholu? Jadę sobie do pracki w sobotę, bo lepiej płaca, a i tak nie mam co z samego rana robić, No i po drodze mijam te n------e zwierzęta, ktore śpią gdzieś oparte o drzewa, znaki itd. Jeszcze jak to jest facet to w sumie, aż tak nie obrzydza, ale nie ma nic baedziej obrzydliwego niż rozmazana na mordzie i n------a do nieprzytomności laska. Jak w ogóle można tak chlać? Ja znam umiar i mogę dużo wypić, ale tez wiem kiedy mam przestać, a nie ze pije dopóki nie odetnie mi mózgu. Tak samo nie czaje jak po wódzie niektórzy mogą myśleć nieracjonalnie, albo w-----a mnie jak ktoś panikuje, płacze, o--------a jakieś akcje, pobicia itd. #zwierzeta #a-----l
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@crazykokos: mam nadzieję, że nie robisz nigdy zakupów w weekend, nie mówiąc już o chodzeniu do knajp bo to interakcja z nienormalnymi ludźmi i zakrawało by to o hipokryzję ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@crazykokos: z biedą umysłową niestety też. No nic, kończę tą jakże owocną konwersację bo czas na trochę interakcji z "niewolnikami" w kawiarni a potem mam ochotę trochę popracować. A nie, czekaj, pomyliło mi się, potem MUSZĘ z---------ć w weekend bo jestem przecież zniewolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Mam podobnie, też mnie to brzydzi i skrajnie zniechęca(zawsze się za głowę łapałem jak kumple w klasie mówili, że jakaś tam laska jest fajna bo się z nimi nawaliła, a ta co skończyła na jednym drineczku to jakaś sztywna i w ogóle beznadziejna ()), nigdy nie rozumiałem jaką ludzie mają przyjemność w upijaniu się do nieprzytomności i zachowywaniu się jak debile. Co innego napić się
  • Odpowiedz
  • 8
@crazykokos: Chce do czegoś dojść w życiu, wiec z---------m. Po pracy na uczelnie, a później kończę magisterkę pisać z drugiego kierunku.


Czekaj czekaj, najpierw piszesz, że z----------z bo chcesz do czegoś dojść, a później piszesz, że będziesz przeglądał wykop. Nie dość, że jesteś frustrat to wychodzi z Ciebie kłamca i typowy wykopek piwniczak :)

Co do tematu, młodzi ludzie byli zamknięci przez rok, nie dziwne, że chcą teraz to nadrobić,
  • Odpowiedz