Wpis z mikrobloga

Tez czujecie obrzydzenie do tych zwierząt co nie potrafią pic alkoholu? Jadę sobie do pracki w sobotę, bo lepiej płaca, a i tak nie mam co z samego rana robić, No i po drodze mijam te #!$%@? zwierzęta, ktore śpią gdzieś oparte o drzewa, znaki itd. Jeszcze jak to jest facet to w sumie, aż tak nie obrzydza, ale nie ma nic baedziej obrzydliwego niż rozmazana na mordzie i #!$%@? do nieprzytomności laska. Jak w ogóle można tak chlać? Ja znam umiar i mogę dużo wypić, ale tez wiem kiedy mam przestać, a nie ze pije dopóki nie odetnie mi mózgu. Tak samo nie czaje jak po wódzie niektórzy mogą myśleć nieracjonalnie, albo #!$%@? mnie jak ktoś panikuje, płacze, #!$%@? jakieś akcje, pobicia itd. #zwierzeta #alkohol
  • 59
  • Odpowiedz
  • 16
@crazykokos: Poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin jest bezsensowne? XD Bycie #!$%@? co weekend może i jest normalne, ale dla patoli, alkoholu nie pijesz ale pewnie palenie plus antydepresanty są walone xD
  • Odpowiedz
@JavierDaY: O czym ty w ogóle opowiadasz chłopczyku. I dlaczego zmieniasz swoją wersje?xD
Wróćmy do wpisu- jesteś takim szczurem, który #!$%@? nawet w weekend czując się przy tym lepszy od NORMALNYCH ludzi, którzy w weekend imprezują.
  • Odpowiedz
  • 112
@crazykokos: Nie rozumiesz jednej rzeczy, pójdę raz na ruski rok w weekend do pracy, bo akurat nie mam co robić w chacie (siedzę sam w mieście bo reszta wyjechała ze względu na izolacje albo kwarantannę).

Mówię o osobach, które śpią #!$%@? o 7 rano gdzieś pod znakiem. Zrozum ze imprezowanie nie równa się #!$%@? mózgu tak żeby nie kontaktować. Później jest płacz, ze ktoś pobił, zgwałcił, molestował, jak jeden z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@crazykokos: dobry fikoł, zaraz mi jeszcze powiesz, że czas na research ze śmiesznej książki o pastuchu żebym o samej niedzieli też coś poczytał ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: Pff. Co się tak unosisz. Wyraziłam swoje zdanie, ale rozumiem ze bardzo osobiście sziales, poczułeś się urażony. Uderz w stół a nożyce się odezwa, szczurku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz