Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałam zwołać tag #gielda by spytać o to, jak ciężki jest próg wejścia i jak wiele osób traci zamiast mieć zyski? Niebieski od kilku miesięcy siedzi ciągle na giełdzie, ogląda youtuberów że stanów, czyta różne rzeczy no ogólnie zajmuje się tylko tym. Niby wszystko spoko ale z tego co podsluchałam (nie specjalnie, mieszkamy że sobą) to on głównie na tym traci.. Czy ktoś z was rzucił pracę by zostać inwestorem i wyszedł na tym dobrze? Ja jestem trochę nieufna i nie chodzi o to że boli mnie to że on traci swoje pieniądze, tylko o to że rzucił dla tego zajęcia pracę. Mamy niedługo się pobrać a ja się boje że ta giełda zadziała jak #hazard i pewnego niezbyt pięknego dnia okaże się że mamy puste wspólne konto.. A jeśli przesadzam i na razie to normalne to dajcie znać kiedy powinnam zacząć się obawiać. Taguje #logikaniebieskichpaskow i #logikarozowychpaskow dla zasięgu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c23521fc4630000bd175b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
Chciałam zwołać tag #gielda by spytać o to, jak ciężki jest próg wejścia i jak wiele osób traci zamiast mieć zyski? Niebieski od kilku miesięcy siedzi ciągle na giełdzie, ogląda youtuberów że stanów, czyta różne rzeczy no ogólnie zajmuje się tylko tym. Niby wszystko spoko ale z tego co podsluchałam (nie specjalnie, mieszkamy że sobą) to on głównie na tym traci.. Czy ktoś z was rzucił pracę by zostać inwestorem i wyszedł
@AnonimoweMirkoWyznania: bo giełda to jest taki hazard tylko dla trochę sprytniejszych umysłowo niż dla tych co do automatów wrzucają drobne, im mniejsze kwoty na start tym lepiej więc wniosek jest prosty czy rzucenie pracy i oglądanie wykresów z wrzuconymi wszystkimi oszczędnościami jest dobry :)

Najlepiej wypłacić wkład i bawić się tylko zyskiem. Poznałem siebie i moja pazerność i nigdy nie rzuciłbym pracy dla giełdy pomimo że wyniki mam znaczącą lepsze niż
@BigDaddyy: bo Zaorski wcale w pewnym momencie nie został bankrutem ( ͡° ͜ʖ ͡°) pożyczył hajs i grał mega agresywnie, udało mu się odkuć i leci dalej.
Forex jest bardzo niebezpieczny i męczący psychicznie, nie ciężko przekroczyć granicę i zostać hazardzistą
Najlepsi osiągają wyniki 20-50% rocznie,


@r4do5: bzdura, tyle osiągają najlepsze fundusze które obracają miliardami, szaraczki takie jak my mogą robić znacznie więcej bo nie mamy wpływu na płynność

Giełda do hazard


@xyz372: bzdura, wystarczy myśleć i nie podążać za fomo

90% ludzi, traci 90% kapitalu w 90 dn


@Mageq: bzdura, chyba, ze mówisz o forexie na lewarze ale tu mówimy o akcjach