Wpis z mikrobloga

Jak mnie śmieszą ludzie, którzy nie rozumieją sukcesu Trzaskowskiego w Warszawie. On po prostu rządzi poprawnie i ma poglądy zbieżne z poglądami warszawiaków. No ludzie, jak dajecie w Warszawie Mentzena, Korwina, Jakiego czy Sasina, a potem się oburzacie na dobry wynik Trzaskowskiego, no to kurde…

#wybory #warszawa #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@Gours: no nie wiem. Warszawa pilnie potrzebuje nowych lini metra. Liczy się każda złotówka, a ten wydaje na głupoty... Stan miasta to też takie podrapane, brudne z ubytkami. Ale jak już coś robić do lewicowe rzeczy
  • Odpowiedz
@pkkk: nie No wiadomo ze jaki byłby lepszy albo bochenski xD a przepraszam mam doczynienia z konfederatą, włączam myslenie i to fakt Wipler najlepszy kandydat (do dostania oklepu po pijaku). Równie dobrze możnaby psa wystawić i miałby wieksze szanse z trzaskowskim. OP wyżej dobrze napisał, jest poprawny trzaskowski. A kontrkandydaci to najwyższa półka: odklejency jak korwin, noname który zasłynął z kontrowersyjnej wypowiedzi bochenski, wipler który zasłynął z wyprowadzenia kasy z własnej
  • Odpowiedz
  • 118
@Gours a najbardziej to mnie #!$%@?ą ludzie którzy #!$%@?ą jakie to warszawiaki to debile wybierając czaskoskiego, a warszawę widzieli co najwyżej na zdjęciu w artykule w najwyzszymczasie xD
  • Odpowiedz
@Gours: najbardziej śmieszą oświeceni konfederaci którzy nawet nie mieszkają w Warszawie tylko na jakimś #!$%@?, którzy dziwią się że Warszawiacy nie chcą smrodu i starych aut w centrum gdzie są autobusy, tramwaje, metro, ubery, hulajnogi, rowery
  • Odpowiedz