Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: Podcasty/e-booki i samo się idzie. W dodatku jak się weźmie pieska ze schroniska (zazwyczaj mają kawałek lasu na terenie) to samiutko leci. :)
  • Odpowiedz
@Gmeras: wybacz głupie pytanie, ale ile masz wzrostu? XD Pytam z czystej ciekawości bo przy 104kg palpitacja po 300m to trzeba by chyba tempem 4:30 zapierniczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gratuluje, ale moj ojciec po podobnym czasie i startując z podobnej wagi przebiegł pół maraton


@Hrabia_Horeszko: pytanie czy wcześniej kiedyś biegał ( ͡° ͜ʖ ͡°) też się zapuściłem jak prosiaczek, ale powoli sobie wracając do sportu widzę, że jednak jakaś pamięć mięśni głębokich jest i szybciej wracam do formy niż pierwszy raz jak ją budowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie bardzo widzę, jak może to sprawiać przyjemność.


@Nordri: kwestią jest dobry plan, polecam interwały w najprostszej formie tj. x biegania x spacer np. 3 min biegu tempem 6min/km i później minutka marszem, i tak 5 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) + dobór muzyki to jest magia, jeśli rytm nam się zgra z kadencją biegu to jest miodzio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sargento: nigdy nie biegłem na czas tylko zawsze biegam na kilometraż, ale wskoczyłem sobie w statystyki to czas na 1km jest podobny w poprzednich treningach( ͡° ͜ʖ ͡°) 33 wiosny
  • Odpowiedz
@salcefrytki: niby co złego w interwałach ? nie każdemu zależy na samej wytrzymałości nie którzy np nie chcą tracić mięsni na rzecz wytrzymałości a umówmy sie siłka + długie maratony to sie nie dodaje. ja uważam, ze szybkie bieganie potrafi dobrze zgrać sie z siłką.
  • Odpowiedz