Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wierzcie kobiecie, w to co mówi, bo możecie sie na tym przejechac. 3 lata temu zwiazałem się z cudowną dziewczyną, ona 17, ja 29. Czułem się jak w raju, zawsze byłem niewidoczny dla kobiet, a tu bum, spotkałem anioła. Od początku zapewniała mnie, że wiek nie na znaczenia, woli starszych. Perfidnie kłamała. Przyznam, że na początku znajomości potajemnie sprawdzałem jej telefon. Po jakimś czasie przestałem, nic w nim nie znalazłem. Niedawno coś mnie tknęło, ponownie sprawdzilem jej telefon i się przeraziłem. Znalazłem mnóstwo rozmów z mężczyznami, ale nie to było najgorsze. W ostatniej konwersacji miała rozmowę z...16 letnim chłopakiem! Z rozmowy wynikało, że ma z nim romans. Co ona widzi w takim niedojarzalym podlotku? Kłamała, że woli starszych, kłamała, że ma niskie libido i rzadko ochotę na seks. Czuję się wykorzystany jak wrak człowieka. Pewnie pojawia się głosy oburzonych różowych i cuckow, bo sprawdzalem jej telefon. Gdybym tego nie zrobił, nie wiedziałbym, że mnie zdradza i oszukuje. Po tym nie potrafę zaufać żadnej kobiecie. Ona zniszczyła we mnie wszystko, odebrała energię, radość z życia. Czuję się pusty i sfrustrowany, bo dałem się jej omamić.
#zalesie #p0lka #przegryw #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #zdrada #romans

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf4cb6f770ef000bed5547
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10