Wpis z mikrobloga

Przypominam tak na szybko że sikorski miał rację co do robienia lachy Amerykanom przez pis (fort trump) ale nawet on nie przewidział że ci debile nie zadzwonią pogratulować bidenowi bo uwierzą w trumpa urojenia o wielkim oszustwie xD
Sikorski miał również rację odnośnie państwa teoretycznego. Patrz NIK skladajacy doniesienia do prokuratury na premiera :D Wszyscy mieli rację. Wolne sądy, otua, straszenie inflacją i upadkiem moralnym całkowitym tego państwa i jego obywateli. Wszyscy mieli rację tylko wy jak dzieci w mgle.

5 lat temu się mało nie posraliście z podniety że platforma odpadła w wyniku sukcesu mało ambitnej propagandy państwa w ruinie w wykonaniu dolnolotnych trolli w internecie i nie tylko. No i uchodzcy i lgbt rowerzyści weganie xD

Dlatego pytam:

Czy wam nie jest po prostu głupio?

Nie jest wam wstyd że się daliście tak zrobić bez mydła takim potężnym miernotom jak kaczak czy ziobro?

Nie macie na tyle elementarnej godności i rozumu żeby czuć teraz wstyd?

Czy o to chodziło z tą dobrą zmianą?

Czy państwo z kartonu jest już wystarczająco skompromitowane i upodlone czy jeszcze nie?

Dość macie naplute na ryje czy jeszcze troszkę przyjmiecie?

elito internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mimowszystkoduda #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trust_Me_Im_Engineer: mi też jest źle, podczas gdy połowę swojego życia czekałem aż Polska upodobni się do krajów północnego zachodu europy tu się odje*ała orbanizacja na pełnej.
Jedyna różnica że orban ma 8x większe wpływy w UE mając 4x mniejsze państwo. Jest tylko złodziejem i urwą ale nie jest debilem. Nasi orbaniarze niestety są jeszcze kompletnymi miernotami które wszystko zamieniają w g---o, upokorzenie i odbieranie smaku życia ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Atomizer69: ale to była kwestia tego, że to pod ich rządami państwo tak wyglądało. Jak osoba powiązania z władzą może mówić takie rzeczy? XD Wszyscy myśleli, że to się zmieni jak pis dojdzie do władzy
  • Odpowiedz
@temp16: no to jeżeli karakan jest jak to opisujesz co najwyżej wibitnym śmieciem to kim jest Budka, Czarzasty, Zandberg czy inny Bosak których Kaczyński rozgrywa jak chce? Oddziel sympatie polityczne od bycia sprawnym politykiem który ma na tym polu skucesy - zdobycie i utrzymanie władzy - bo o to w polityce finalnie chodzi
  • Odpowiedz
@Atomizer69: Ale o co Ci chodzi? Demokracja Ci nie odpowiada, czy jak? WIĘKSZOŚĆ obywateli jest zadowolona z obecnych rządów, PiS prowadzi w sondażach, poparcie nie maleje, więc naród tego chce i jest im dobrze, z czym Ty masz problem?
  • Odpowiedz
@Atomizer69: mam podobne przemyślenia. Dobrze pamiętam rządy PO, od początku do końca i jeszcze poprzedzające, potykające się o własne nogi rządy PiS. Polska zmieniła się nie do poznania. Nie tylko prężnie się rozwinęła i rozglądając się po swoim mieście widziałem lepszy stan dróg i wyrastające jak po deszczu ścieżki rowerowe i orliki. Próbowali coś zrobić z mocno zacofaną względem Europy zachodniej mentalnością i bardzo dużo im się udało. Zrównali wiek
  • Odpowiedz
Przypominam tak na szybko że sikorski miał rację co do robienia lachy Amerykanom przez pis


@Atomizer69: Sikorski mówił o rządach PO-PSL. Nagrania w Sowa&Przyjaciele były za rządów Tuska i Sikorskiego w lutym 2014. On mówił o sobie!
Takich rzeczy nie czaić.... ()
  • Odpowiedz
@Atomizer69: Szkoda tylko, że własna partia której był ryjem pół życia nie wystawiła go w końcu do wyborów prezydenckich. Takiego wizjonera. Nie wiem jak to Kaczyński załatwił ale to na pewno jego wina.
  • Odpowiedz
Polska zmieniła się nie do poznania. Nie tylko prężnie się rozwinęła i rozglądając się po swoim mieście widziałem lepszy stan dróg i wyrastające jak po deszczu ścieżki rowerowe i orliki. Próbowali coś zrobić z mocno zacofaną względem Europy zachodniej mentalnością i bardzo dużo im się udało. Zrównali wiek emerytalny, zadbali o to, żeby dzieci w szkołach jadły zdrowiej i zakazali niektórych produktów w sklepikach, co na wyspach brytyjskich już dawno było standardem.
  • Odpowiedz
Sikorski miał również rację odnośnie państwa teoretycznego.


@Atomizer69: To Sienkiewicz mówił o państwie teoretycznym. I nawet książkę napisał pod tym tytułem. Mam, czytałem, polecam.
  • Odpowiedz