Wpis z mikrobloga

Przypominam tak na szybko że sikorski miał rację co do robienia lachy Amerykanom przez pis (fort trump) ale nawet on nie przewidział że ci debile nie zadzwonią pogratulować bidenowi bo uwierzą w trumpa urojenia o wielkim oszustwie xD
Sikorski miał również rację odnośnie państwa teoretycznego. Patrz NIK skladajacy doniesienia do prokuratury na premiera :D Wszyscy mieli rację. Wolne sądy, otua, straszenie inflacją i upadkiem moralnym całkowitym tego państwa i jego obywateli. Wszyscy mieli rację tylko wy jak dzieci w mgle.

5 lat temu się mało nie posraliście z podniety że platforma odpadła w wyniku sukcesu mało ambitnej propagandy państwa w ruinie w wykonaniu dolnolotnych trolli w internecie i nie tylko. No i uchodzcy i lgbt rowerzyści weganie xD

Dlatego pytam:

Czy wam nie jest po prostu głupio?

Nie jest wam wstyd że się daliście tak zrobić bez mydła takim potężnym miernotom jak kaczak czy ziobro?

Nie macie na tyle elementarnej godności i rozumu żeby czuć teraz wstyd?

Czy o to chodziło z tą dobrą zmianą?

Czy państwo z kartonu jest już wystarczająco skompromitowane i upodlone czy jeszcze nie?

Dość macie naplute na ryje czy jeszcze troszkę przyjmiecie?

elito internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mimowszystkoduda #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wam nie jest po prostu głupio?


@Atomizer69: ale o czym ty mówisz? Przecież żeby "ogarniać" to trzeba by politykę śledzić od rządów Marcinkiewicza i koalicji pis lpr samoobrony. Mieć minimum 30 lat? 33?35?

Zresztą wykop to nie nastroje Polski. Przypomnę ci że ostatnio w jakiś sondzie czy badaniach uznano że bogaty Polak to z pensją 3k netto. Ciężko zatem, że nie wybrano kogoś kto obiecał 500 plus i 13 emeryturę. Wiadomo że singiel ma to w dupie jednak ile jest rodzin bądź samotnych matek/ojców z bombelkiem i emerytów? Coś mi się zdaje że emeryci+rodzice+samotnie wychowujących>single
W Polsce przecież żyje się od 1 do 1 także sięganie w przyszłość co spowoduje, że ty dostaniesz coś ekstra a ktoś inny nie mało obchodzi
  • Odpowiedz
@nikifor:

No właśnie im się nie udało. Nie udało im się zmienić tej mentalności i wyniki PiS to pokazują. Wzrost gospodarczy jasne, że był ale i za PiSu do czasu Covid był wzrost.


no tak całkiem to nie, nie oczekujmy cudów, ale widać było, że coś ruszyło i to pokojowo! PiS jednak bez sukcesów pcha swoją propagandę i spotyka się to z efektem odwrotnym do zamierzonego
  • Odpowiedz
@Atomizer69: słuchalem wszystkiego i czytałem bo akurat musiałem to spisać wszystko w pracy. Mówie obiektywnie jak wydaje mi sie, że ludzie rozumieli. Nienawidze tak samo pisu jak i po bo wg mnie to jedno i to samo tyle, że w innym przebraniu
  • Odpowiedz
@Atomizer69: mi jest wstyd ze glosowalem na pis w 2015 ale wtedy nie wiedzialem jeszcze bak straszny jest socjalizm pomnozony przez ujemna inteligencje pisowskich banderowców. Przepraszam wszystkich za to
  • Odpowiedz
@Atomizer69: mam żałować ze PO przegrało wybory? Przecież oni byli tragiczni. PiS jest rownie tragiczny i nadomiar złego bardzo bezczelni bo nie kryją sie z wałami, kradzieżami, nepotyzmem i kolesiostwem. Ale nie ma szans ze peło znowu wygra wybory, nawet jak Tusk wróci na białym koniu. Następne wybory musi wygrać ktoś z poza układu
  • Odpowiedz
@Atomizer69: skad mam wiedziec? Wymieniasz idola lewicy i pytasz mnie co u niego. Po wpisie wiedzialem ze nie grzeszysz intelektem ale zeby az tak? Konfa jedyna prawilna partia w sejmie. Deal with it cuckoldzie
  • Odpowiedz
@Atomizer69: piekny post. Też sobie ciągle zadaję te pytania, co siedzi w tych ludziach? A potem patrzę na sondaże i widze że nie tylko nadal PiS ma duże poparcie, ale np. widzę że konfa wśród mlodych mężczyzn ma 40%. Brak słów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atomizer69: pamiętam takie same wysrywy na po jak PiS startował. Pamiętam szoguna, pamiętam wszystko :) To co, znów na po? I znów za 8 lat na PiS? ;)
  • Odpowiedz