Wpis z mikrobloga

Przypominam tak na szybko że sikorski miał rację co do robienia lachy Amerykanom przez pis (fort trump) ale nawet on nie przewidział że ci debile nie zadzwonią pogratulować bidenowi bo uwierzą w trumpa urojenia o wielkim oszustwie xD
Sikorski miał również rację odnośnie państwa teoretycznego. Patrz NIK skladajacy doniesienia do prokuratury na premiera :D Wszyscy mieli rację. Wolne sądy, otua, straszenie inflacją i upadkiem moralnym całkowitym tego państwa i jego obywateli. Wszyscy mieli rację tylko wy jak dzieci w mgle.

5 lat temu się mało nie posraliście z podniety że platforma odpadła w wyniku sukcesu mało ambitnej propagandy państwa w ruinie w wykonaniu dolnolotnych trolli w internecie i nie tylko. No i uchodzcy i lgbt rowerzyści weganie xD

Dlatego pytam:

Czy wam nie jest po prostu głupio?

Nie jest wam wstyd że się daliście tak zrobić bez mydła takim potężnym miernotom jak kaczak czy ziobro?

Nie macie na tyle elementarnej godności i rozumu żeby czuć teraz wstyd?

Czy o to chodziło z tą dobrą zmianą?

Czy państwo z kartonu jest już wystarczająco skompromitowane i upodlone czy jeszcze nie?

Dość macie naplute na ryje czy jeszcze troszkę przyjmiecie?

elito internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mimowszystkoduda #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
  • 63
@Atomizer69: jest mi głupio pomimo tego że nigdy nie głosowałem na PIS. Diagnozy Sikorski miał trafne tylko co z tego skoro nic z tym nie zrobil. Pamiętam zapowiedzi PiSu i liczyłem na sensowna zmianę a dostałem jeszcze większe gówno i bezmyślność. Dramat. Pamiętam jak przyszedł Morawiecki, pomyślałem, o w końcu gość z biznesu to ogarnie karakana i towarzystwo. A tu zwykły luj, który jechał na znajomościach xd to wszystko musi jebnac.
@Atomizer69: po 8 latach rządzenia PO zaczęło przypominać sytego kocura i ludzie byli nimi zmęczeni - dobrze pamiętam tamte nastroje. Nikt wcześniej tak długo nie rządził po komunie, a trzecia kadencja mogłaby być ciężka. Ja jestem antypisiorem, a nie ukrywam że 6 lat temu głosowałem z zaciśniętymi zębami na Dudełe, bo na Bronka nie dało się już patrzeć. Ale tragedią było wygranie drugiej kadencji przez PIS - gdyby rządzili jedną (lub
@kmiocinio: ja też ich obwiniam ale możemy obwiniać nawet ujowe ustawienie jowisza a winę ponosi gorszy sort obywateli którym pis uderzył w tony wojny klasowej i ich omamił że nagle ją wygrywają:D od platformy się wyborcy odwrócili z różnych powodów i to ich odróżnia od tych imbecyli głosujących na pis. Ignoranci chamy i prostaki nam rządzą i są zachwyceni obrotem spraw.
@Atomizer69: o ile ziobro to faktycznie miernota który jak to gówno przyczepił się do statku i krzyczy: płyniemy! Tak Kaczyński jest wybitnym politykiem jak na polskie standardy. Można go nie lubić, nie zgadzać się, ale politykiem jest naprawdę wytrawnym. Brał udział w wykreowaniu 3 prezydentow III RP, kilku premierów, a partia którą stworzył i zarządza z tylniego siedzenia wygrała już X wyborów z rzędu, a opozycja jest rozgrywana jak dzieci