Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
@kartofel322: jedna z lepszych zasad w życiu to "jeśli to zajmie mniej niż 60 sekund to zrób to teraz".

Druga to wmawianie sobie gdy no masz górę ubrań do składania że wstajesz aby złożyć tylko jedną podkoszulkę.
  • Odpowiedz
Druga to wmawianie sobie gdy no masz górę ubrań do składania że wstajesz aby złożyć tylko jedną podkoszulkę.


@silentpl: Tak miałem z talerzem - tak się wkręciłem w jego mycie, że posprzątałem całą kuchnie ( )
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: @silentpl: W największym skrócie... Problemy przy wdrażaniu nowego systemu informatycznego.
Przełożony za każdym razem gdy mówiłem mu o napotykanych problemach, odpowiadał mi -
Dobra, słuchaj zrobimy to później... Masz zdalny wjazd ?
JA - TAK ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) szefie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to teraz jestem przyklejony do krzesła co chwile telefony, że nie działa... "Wiem, że nie
  • Odpowiedz
Tylko tego jest po prostu tak bardzo dużo jak na jedną osobę


@kartofel322: Idź po podwyżkę i nie przemęczaj się tak, nawet najlepiej płaceni eksperci nie dostają tyle dlatego że wyrabiają 999% normy godzinowej.
  • Odpowiedz
@kartofel322 podobna dzialka here. Rob tak ze dzialasz wedlug kolejnosci zgloszen. 8 godzin na spokojnie bez spiny. Ktos ma problem ? To poczeka. Jak za duzo telefonow to odrzucaj i wysylaj sms ze oddzwonisz pozniej. Pracuj na wyjebce, wtedy bedziesz podchodzil do tego bez spiny co koniec koncow powinno zwiekszyc twoja wydajnosc. Ktos za dlugo poczeka i zglosi to do szefa ? Powiesz ze sie nie wyrabiasz i potrzeba dodatkowej osoby, nadgodzin
  • Odpowiedz