Wpis z mikrobloga

Można by zrobić dość ciekawe studium psychologiczne na przedstawicielach tagu #przegryw. Obecnie zachwycają się wystawianiem niewinnych niczego dziewczyn przez Tinder uzasadniając swoje zachowanie tym, że byli gnębieni w szkole. Podejście trochę jak u patusa, którego nikt nie szanuje w jego klasie i traktuje jak śmiecia, który wyładowuje się za to gnębiąc młodsze roczniki bo jest od nich większy.

Gloryfikacja tego typu zachowania tylko pokazuje ile faktycznie wart jest "charakter" osób, które narzekają na wyimaginowane powody bycia odrzucanym. W dość zasadny sposób udowadniacie, że nie Wasz niski wzrost czy wygląd jest tym co odpycha, a jeśli tak to nie aż tak jak wasz podły charakter.

Tym bardziej smuci fakt ogólnego poklasku wobec tego rodzaju zachowań i wpisów. Plusuje je sama śmietanka "pokrzywdzonych." Niesamowite, że skoro argumentujecie swą zgorzkniałość i popieranie bzdur typu #blackpill czy #redpill byciem "gnojonym" czerpiecie radość z czytania screenów gdzie stulejarz umawia się z kimś i nie przychodzi czy wyzywa przypadkową dziewczynę od grubasek po czym stara się usprawiedliwić tego rodzaju podłe zachowanie bo #p0lka śmiała szukać przystojnego i zrównoważonego chłopaka.

Zróbcie sobie przysługę. Zamiast pogłębiać się w szukaniu ujścia frustracji w tego typu zachowaniach, postarajcie się znaleźć pomoc dla siebie. Nawet jeśli nie stać Was na prywatnego psychologa, na pewno da radę skonsultować się na NFZ. To co tutaj się wyprawia już dawno przebiło poziom mułu ale teraz osiąga nowe poziomy dna.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 229
@Phyrexia: 183 cm here, nie gnębiony w szkole. W sumie może te akcje wykopków przesadzają, ale pamiętam, ze w szkole nie miałem problemów tylko dlatego, że nosiłem maskę innego człowieka. Bo nikt nie podzielał moich zainteresowań,a rzygać mi się np chciało, że cała klasa się wtedy lata 2007-2012 jarała lady gagą, black eyed peas. Teraz lvl 27 here i jedyne co mnie złości to moj wiek, vbo gdyby nauka zdalna była
@Phyrexia Strasznie mnie obrzydza to zachowanie tych ludzi i uważam, że takie zachowania są bardzo toksyczne ale mówienie, że #blackpill to bzdura, rodzi kolejny fałszywy obraz. Czarna pigułka jest prawdą i jest na to mnóstwo badań. Problemem jest "przelkniecie" tej pigulki. U takich osobników jak te typy, co wystawiają dziewczyny na tinderze przelkniecie tego, że przez swój wygląd są na straconej pozycji urodziło gniew i nienawiść. Potępiam takie zachowania, bo ideą blackpillu
ideą blackpillu jest zaakceptowanie tego, że jest się odpadem genetycznym i szukaniem źródła szczęścia gdzie indziej niż w relacji z drugim człowiekiem, gdzie wygląd ma największe znaczenie


@Strictee: to jest idea whitepillu, blackpill osiąga się w momencie przyjęcia do wiadomości, że fakty są takie a nie inne
@Phyrexia Niesamowite ilu dobrych, gnębionych niebieskich pasków się tu znalazło i stanęło w obronie chamskiego zachowania xd
Chlip chlip miałem ciężko więc teraz sam będę wredny, ale mocno się wstydzę wychodzić z domu, więc będę to robił tylko w internecie, tylko wobec osób których nie znam. Ale tak naprawdę jestem wspaniałym chłopakiem i pragnę miłości.

Zachowanie na zasadzie - podrapał mnie kot więc będę w inne koty rzucał kamieniami.
Stado wron obsrało
@OstatniRomantyk: Jakiego chamstwa konkretnie? Chyba urojonego przez wykopków, którzy na codzień patrzą w podłogę kiedy rozmawiają z panią w sklepie, ale w swojej piwnicy wypisują filozofie przegrywowe o tym jak "Polka" go nie chce bo ma 170 cm wzrostu. Przestańcie się ośmieszać.


@Phyrexia brawo, dałabym Ci worek plusów. Te zera nie rozumieją, że prędzej czy później znaleźliby sobie kogoś gdyby nie byli tak #!$%@? z charakteru.
Podejście trochę jak u patusa, którego nikt nie szanuje w jego klasie i traktuje jak śmiecia, który wyładowuje się za to gnębiąc młodsze roczniki bo jest od nich większy.


@Phyrexia: ludzie którzy go gnębią też są patologią, bo to jak traktujemy innych wynika z tego jak traktuje się nas samych. Jeśli w domu tata znęca się nad słabszą matką, a w szkole silniejsi znęcają się nad nim to dla niego staje
@pawel_187: Dlatego rozumiesz, że ten łańcuch przemocy się nie zamyka. Ci ludzie dodają do niego kolejne oczko, będąc z siebie zachwyceni bo znaleźli sposób na zemstę za swoje niedole. Zapominają jednak, że nie mszczą się a jedynie powielają to co im zrobiono, wobec przypadkowej osoby.