Wpis z mikrobloga

Kojarzycie agaistary tiktokerow? Jest to Polka blondynka i Włoch, nagrywali jakieś durne tiktoki, ona na instagramie nazywa się Aga in Milan i wgl udawała wielka Włoszkę, ze makarony i pizza itd.

Sen się skończył bo ten Włoch z nią zerwał i miał już jak zrywał nowa dziewczynę. Wyjechał do Włoch, do siebie. Powiedział, ze bycie osoba publiczna to nie dla niego.

A Polka jak to Polka, dalej musi szukać księcia albo upaść na ziemie ze snu Włoskiego w Milanie

#againmilan #przegryw #polka #relacjemiedzyludzkie #zwiazek #tiktok #blackpill #bluepill #redpill #rolki
Infiniti46 - Kojarzycie agaistary tiktokerow? Jest to Polka blondynka i Włoch, nagryw...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 47
@Infiniti46: Wielokrotnie pojawiały mi się rolki z nimi na FB bo ja tiktoka akurat nie posiadam. Stworzyła kontent ze „starym”. A ze chłop był obcokrajowcem to tylko sprawiało większe poruszenie różowych w komentarzach. Ogólnie widać było ze miała parcie na te filmiki. Chłop brał w nich udział, ale to wszystko było takie banalne, udawane. Wręcz dziecinnie styczne. Mnie to irytowało. Mam wrażenie ze nagrywał to na siłę, odtwarzał jej scenariusz.
Sprawy
@CandyToy: Co mnie dziwi to naprawdę polki się flexują na obcokrajowcach. Masz te durne artykuły na onecie i aż tak ciężko uwierzyć, że ktoś to bierze na poważnie, ale to naprawdę wchodzi babom do głowy bo później idziesz po mieście i widzisz związki mocno przeciętnego murzyna/włocha(jak tu)/hindusa z dumną polką i łapiesz wtf.
@janciopan Ale to pięknie Sapolsky wyjaśnił, że tak działa dobieranie partnerów w przyrodzie - pociągająca jest egzotyka. Polkom podobają się jacyś kolesie z południa Europy czy północy Afryki, Polakom podobają się Azjatki, itd. Jak ktoś ma u siebie bladych rudzielców na pęczki, to jara się ciemnoskórymi. Jak ktoś jest ciemnoskóry, to jara się białasami, itd.

Od strony kulturowej, to dochodzi jeszcze aspekt zabawowy. Jak sobie Polka przygrucha jakiegoś Rodrigo czy Massimo, to
@Gorejacy_krzak_agrestu: moja dziewczyna jest cufzoziemką i samo to jest jej wielką zaletą - mamy dużo tematów do rozmów i nawet wakacje w rodzinych stronach są niezwykle ciekawe.

A z perspektywy biologicznej to wymiana genów z różnej puli genowej. Dzieci migrantów są zwykle wyższe, bo dzieci ludzi osiadłych są mieszanką podobnych genów. Z jakiegoś powodu domieszka "obcych", nielokalnych genów stymuluje rozwój.
@janciopan: W latach 90tych już polskie grażynki robiły za materac do pompowania w Egipcie- pomyśl kogo w latach 90tych było stać na wakacje w Egipcie- bogoli. Później 2005 otworzenie granic UE, gdzie Polki robiły też za łatwy i pewny seks dla tamtejszych, a później erazmus który napędził seksturystów do Polski, no i tinder zakończył dzieło zniszczenia.
@Gorejacy_krzak_agrestu: śmiechłam jak przeczytałam ale to co piszesz to prawda :D Mogę potwierdzić, bo spotykałam się 8 miesięcy z Włochem i chyba właśnie poderwał mnie na to, że mogłam pojechać na wakacje do Włoch. Co prawda okazał się po..bany jak lato z radiem i go rzuciłam z hukiem. Pisząc już bardziej serio, kiedy znika bariera językowa (w moim przypadku angielski), okazuje się, że możesz dogadać się z innymi ludźmi, którzy nie