Wpis z mikrobloga

Można by zrobić dość ciekawe studium psychologiczne na przedstawicielach tagu #przegryw. Obecnie zachwycają się wystawianiem niewinnych niczego dziewczyn przez Tinder uzasadniając swoje zachowanie tym, że byli gnębieni w szkole. Podejście trochę jak u patusa, którego nikt nie szanuje w jego klasie i traktuje jak śmiecia, który wyładowuje się za to gnębiąc młodsze roczniki bo jest od nich większy.

Gloryfikacja tego typu zachowania tylko pokazuje ile faktycznie wart jest "charakter" osób, które narzekają na wyimaginowane powody bycia odrzucanym. W dość zasadny sposób udowadniacie, że nie Wasz niski wzrost czy wygląd jest tym co odpycha, a jeśli tak to nie aż tak jak wasz podły charakter.

Tym bardziej smuci fakt ogólnego poklasku wobec tego rodzaju zachowań i wpisów. Plusuje je sama śmietanka "pokrzywdzonych." Niesamowite, że skoro argumentujecie swą zgorzkniałość i popieranie bzdur typu #blackpill czy #redpill byciem "gnojonym" czerpiecie radość z czytania screenów gdzie stulejarz umawia się z kimś i nie przychodzi czy wyzywa przypadkową dziewczynę od grubasek po czym stara się usprawiedliwić tego rodzaju podłe zachowanie bo #p0lka śmiała szukać przystojnego i zrównoważonego chłopaka.

Zróbcie sobie przysługę. Zamiast pogłębiać się w szukaniu ujścia frustracji w tego typu zachowaniach, postarajcie się znaleźć pomoc dla siebie. Nawet jeśli nie stać Was na prywatnego psychologa, na pewno da radę skonsultować się na NFZ. To co tutaj się wyprawia już dawno przebiło poziom mułu ale teraz osiąga nowe poziomy dna.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 229
@technojezus: To przegrywy kazały laskom ustawiać się w kolejce do Teda Bundiego i zaprzeczać rzeczywistości w rodzaju:

patusa, którego nikt nie szanuje w jego klasie i traktuje jak śmiecia


przecież agresywne i głośne osobniki mają zawsze jakieś powodzenie u kobiet, to ich ofiary są dodatkowo napiętnowane przez resztę otoczenia. W ogóle branie na poważnie wysrywów, tej sagującej atencjuszki z podwójnymi standardami, to dowód na zanik mózgu. ( ͡° ͜ʖ
@an0nisnanana: człowieku, wyjdźcie na dwór jeden z drugim, szczególnie teraz jak jest ciepło i masa ludzi jest, jak wygląda połowa par. Zakolaki, grubasy, mniej niz 175cm, a i tak kogoś mają, ba nawet mają szczęśliwe rodziny z kilkoma dziećmi, no ale nie! Eksperci z tagu #przegryw wiedzą lepiej i bez idealnej szczęki, 190cm i ciała kulturysty, nigdy nie znajdą partnerki! ¯\_(ツ)_/¯
@technojezus: Jest w tych poglądach sporo prawdy, a tendencja doboru naturalnego jeszcze silniej zmierza w tę stronę. Ciało to nie wszystko, ale od niego dużo zależy na wczesnych etapach życia, które zaważają na późniejszej uformowanej psychice. Tutaj jest zdecydowanie więcej ludzi aspołecznych, z różnych powodów nie mogących poradzić sobie w życiu, it's over. Poza tym to spierdexia pisała, że rzeźba Ryana Goslinga to normalna muskulatura u KAŻDEGO mężczyzny, który się nie
wyjdźcie na dwór jeden z drugim, szczególnie teraz jak jest ciepło i masa ludzi jest, jak wygląda połowa par. Zakolaki, grubasy, mniej niz 175cm, a i tak kogoś mają, ba nawet mają szczęśliwe rodziny z kilkoma dziećmi, no ale nie!


@technojezus: nie wiesz, że przegryw to religia oparta na prawdach niefalsyfikowalnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że ci wszyscy ludzie tak naprawdę się nie kochają tylko są
@Moitessier: Nigdy nie gnoiłam ani nie znęcałam się psychicznie dla zabawy nad "przegrywem." Proszę nie przypisywać mi czegoś czego nie zrobiłam jak jakiegoś faktu, który jedynie sobie ubzdurałeś. Nie pozwolę na powielanie pod moim adresem takich oszczerstw.
@GordonSzamlej: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1-22 Atrakcyjność ogólnie
23-34 Twarz
35-53 Charakter i zaburzenia psychiczne
54-63 Wzrost
64-75 Rasa, pieniądze, penis i głos
76-84 Hipergamia
85-99 Zachowania kobiet
100-117 Samotność i demografia

Atrakcyjność ogólnie

1. Atrakcyjność jest uniwersalna i całkowicie mierzalna.
https://doi.org/10.1371/journal.pone.0001201
2. Potrzeba mniej niż sekundy żeby ocenić czy ktoś jest
@Moitessier: Nigdy nie gnoiłam ani nie uczestniczyłam w gnojeniu takich ludzi. Napisałeś w swoim komentarzu pod moim adresem masę zarzutów, wypowiadając się tak jakbyś mnie znał osobiście i był świadkiem takiego zachowania z mojej strony. Chodziłeś ze mną do klasy, że tak piszesz?