Wpis z mikrobloga

@JonasKahnwald używam od roku i jest naprawdę git.

Dodatkową rekomendacją jest fakt, że różowa mi go cały czas podkrada bo działa lepiej niż jej o wiele droższe kobiece odpowiedniki więc bierz!
@Olsea: Aqua/Water, Glycerin, Myristic Acid, Stearic Acid, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Butylene Glycol, Sorbitol, Glyceryl Stearate SE, PEG-8, Menta Piperita Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Ascorbyl Glucoside, Disodium Phosephate, Charcoal Powder, Caprycyl Glycol, Tetrasodium Edta, Citric Acid, Menthol, Pentylene Glycol, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyquaternium-4, Sodium Dehydroacetate, Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Iron Ioxides, Linalool, Limonene, Fragrance
@JonasKahnwald: przyjrzałam się i stwierdzam, że to mydło potasowe. I będzie jechać mocno skórę. Ja bym czymś łagodniejszym skórę myła. Pozostałe.skladniki fajne, mentol oszuka dając uczucie odświeżenia i ochłodzenia, linalol z tym da rześki zapach, kwas salicylowy trochę zwezy pory i ograniczy wągry, ale jak masz inny trądzik typu ropne to nie radzę. Podrażni cerę wrażliwa.