Wpis z mikrobloga

#blackpill ##!$%@? #tfnogf #naukowyblackpill #przegryw #incel #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #biologia

Czemu mężczyzn podniecają młode i dojrzewające dziewczyny?

Jeśli miałbym się streścić w kilku zdaniach to powiedziałbym że głównym winowajcą naszej efebofilii jest nasz prosty gadzi mózg czyli pozostałość po naszych jaszczurzych przodkach - dinozaurach. Ten obszar mózgu jest bardzo prosty i odpowiada chociażby za pociąg seksualny. Ten mechanizm kształtował się setki milionów lat i wszystkie zwierzęta szukają możliwie jak najmłodszych samic ze względu na to że istnieje pewna prosta zasada - młodość = płodność

Ale nie samym mózgiem gadzim człowiek żyje.
Preferencje gatunku dziwnej małpy która sama nazwała się "rozumną" ewoluowały wraz z ewolucja samego gatunku

Wiedzieliście o tym że na skutek doboru naturalnego u kobiet zaczęły się powiększać piersi - bo samce wybierały tylko te samice z większymi piersiami. Bowiem w ich oczach większe piersi oznaczały witalność, młodość i więcej pokarmu dla młodych. Więcej pokarmu to oczywiście większą siła i większe szanse na przeżycie. To samo tyczy się talii. Samce wybierały samice tylko o szerokich biodrach i niskim stosunku talii do ramion bowiem szeroka talia ułatwiała rodzenie dzieci

Młode kobiety są preferowane przez mężczyzn w każdym wieku. Złotym przedziałem wiekowym dla kobiety w którym osiąga największą wartość z punktu widzenia biologii jest okres 16-25 lat. Wtedy raportuje się największe libido, najlepsza jakość komórek jajowych oraz największe szanse na zajście w ciążę z małymi szansami na implikacje w jej trakcie. Weźmy pod uwagę że kobiety jeszcze szybciej dojrzewają i według nauki taka 16/17 letnia witaminka jest już gotowa na zostanie mamą. Żeby tego było mało, badania pokazują że młode mamy 16-25 lat raportują lepsza jakość i satysfakcję z życia niż karierowiczki. Tak jakby były do tego stworzone.
Mamusie oszukasz. Beciaka oszukasz ale biologii nie oszukasz

Kobieta niemalże startuje z samej góry i potem gwałtownie spada. Dlatego mężczyźni jeśli tylko mogą i mają taką możliwość biorą możliwie jak najmłodsza od siebie partnerkę.
Przykład?

Mój stary poznał moją mamę jak miał 31 lat. Ona w tym czasie miała... 18

Rok później na ten padoł #!$%@? zostałem wysłany ja. Widać stary wiedział co to BlackPill i nie #!$%@?ł się w tańcu. A to że stałem się ofiarą rekombinacji genetycznej to inna sprawa

Kończąc wywód odnośnie efebofilii u mężczyzn. Mężczyzna zawsze będzie celować w młodość i witalność i nie ważne co. Natury nie oszukasz. Nie ważne czy masz 20 czy 50 lat, z reguły siurek ci się podniesie na widok takiej 16-17 letniej witaminki i to nie wstyd.
B.....a - #blackpill ##!$%@? #tfnogf #naukowyblackpill #przegryw #incel #logikarozowy...

źródło: comment_1623002062Sy6bKFEYPeWNSnsgfMhRdS.jpg

Pobierz
  • 35
@BlackPillowaPrawda: Teraz nie zrobisz z młodej laski panią domu bo one zrobiły się niezależne młoda laska nie chce siedziec harować przy garach chce robić kariery nie wychowac dziecko niestety to skutek równouprawnienia kiedyś było inaczej.