Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Myślałem, że już mnie nic w internecie nie zaskoczy.

Szukając informacji o odżywianiu natrafiłem na temat znanych mi głodówek (które sam racjonalnie stosowałem z super rezultatem ponad rok temu).

Przeczytałem na forum informację, że podczas stosowania głodówki nie wolno myć zębów (pasta do mycia zębów nie jest wskazana) i można tam spotkać naprawdę sporą grupę ludzi, która przez nawet kilka dni nie myje zębów dla tej idei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie #glodowka #odzywianie #ciekawostki
  • 7
@Caracas: No tak, nie jesz to nie masz aż tyle syfu i bakterii na zębach jak po jedzeniu, można na sucho wyszczotkować też... choć nie wiem jaki w tym jest cel XD Mogę jedynie powołać się na ludzi co żyli w dawnych czasach i wcale nie myli zębów XD
@Caracas: bzdura, jeśli trafiłeś na takich oszołomów to jest to zapewne promil, a wytłumaczę Ci dlaczego. Otóż podczas stosowania postu, głodowki stajesz się nadwrażliwy na wszelkie mocne zapachy czy smaki. Jaki jest smak pasty do zębów każdy wie, ja podczas 5 dnia glodowki miałem odruch wymiotny jak ją poczułem. Nie wynika to więc z kwestii braku higieny (dodatkowo podczas glodowki wali z gęby niemiłosiernie, należy stosować cynk) więc to co piszesz