Wpis z mikrobloga

Brakuje ale się boją.


@Kacorek: Jednym tak, innym z kolei nie. Bawimy się w generalizacje. Dla wielu zapewne jest to niepotrzebne i tego nie chcą. Komuś, tak jak twoim, to akurat zaskoczy. Indywidualna sprawa. Nie ma tu "lepszej drogi". Wielu ludzi ucieka od technologii i dopiero to daje im spokój i komfort.
  • Odpowiedz
Przez chwile myślałem że wąż od myjki jest podłączony do przedłużacza xD Pozdrów dziadków i trzymajta się tam ()
  • Odpowiedz
@one_man_army: nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze mireczku, nigdy nie dane mi było poznać dziadków z jednej strony, a dziadkowie z drugiej strony jak byłem mały ganiali mnie z nożem w ręku xd dbaj o nich. Rzadko się takich ogarniętych spotyka
  • Odpowiedz
i to jest to czego właśnie brakuje starszym ludziom - chęci poznawania nowych rzeczy, zdobywania umiejętności, nie ważne czy to czyszczenie myjką, obsługa smartfona, czy komputera. Przez brak tej chęci to pokolenie zatrzymało się w miejscu i jest coraz bardziej wykluczone technologiczne.


@grzesiuznawspolnej: mieszkalem w USA i porazajace dla mnie bylo to jak seniorzy tam sa technologicznie ogarnieci. Obsluga rozmaitych apek na telefonie, wyszukiwanie informacji na internecie, bankowosc internetowa, social
  • Odpowiedz
@one_man_army: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu ale może wyjaśnisz z czego? Że nauczyłeś babcię używania karchera do czegoś czego nie powinna go używać? Że strumieniem wody pod ciśnieniem starłeś wierzchnią warstwę porowatej kostki brukowej przez co teraz będzie łapała brud szybciej i babcia będzie musiała pędzlować częściej ale przed kolegami będziesz szpanować? Może byś użył specjalnej głowicy Karchera do myjek ciśnienowych służącej właśnie do czyszczenia bruku i kostki
GlebakurfaRutkowskiPatrol - @oneman_army: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu ...

źródło: comment_1622922192xBpJya3yVAlkTlif7Fq8kQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@one_man_army a babcia pewnie Tobie koło domu myje a nie sobie;p

Myślisz że do sporadycznego użytku jest sens kupować oryginalna babc.. Tfu karchera?
Czy wystarczy jaki noname za 300-400zl?
  • Odpowiedz