Wpis z mikrobloga

@grzesiuznawspolnej: Podobnie jest z innymi pokoleniami. Sam mam znam wielu ludzi po 26 roku życia którzy nie ogarniają wielu trendów/rzeczy którymi zajmują się najmłodsi przykładem może być TikTok. Wiele osób które znam nie miało bawet styczności z tą apką a można usłyszeć teksty że to gówno dla dzieci/gimbazy.
  • Odpowiedz
Babcia koniecznie chciała spróbować czyszczenia karcherem


@one_man_army: Szkoda, że jej nie poinstruowałeś, żeby lewą dłonią trzymała główny trzon lancy, bliżej dyszy, bardziej z przodu.

Taki chwyt, jak na zdjęciu babcia poczuje w dłoniach następnego dnia. Komfort pracy z karcherem przy takim trzymaniu jest zerowy.

Jeśli dajesz laikowi jakieś urządzenie, to twoim zasranym obowiązkiem jest poinstruować tą osobę jak tego POPRAWNIE używać.
  • Odpowiedz
@grzesiuznawspolnej: mój śp dziadek rocznik 39 sam składał zlecenia maklerskie przez aplikację. Sprawdzał maila i czytał codziennie analizy przesyłane z PKO BP. Robił sam przelewy. Grzebał na stronie tworząc drzewo genealogiczne. Excel. Word. Oczywiście nauczenie go wszystkiego wymagało dużo czasu cierpliwości i instrukcję wpisanych krok po kroku jak algorytmy. A że jestem dobrym nauczycielem To Opisałem mu wszystko idealnie. No i nauka pewności siebie - Cokolwiek nie zrobi Zawsze można
  • Odpowiedz