Wpis z mikrobloga

Polecam dobry sposób na dupeczki na Tinderze, wystarczy w opisie napisac, ze poszukuje sie towarzystwa na wyjazd Dubaj i Zanzibar i same lecą jak muchy do gówna. Oczywiscie jak dochodzi do spotkania to sie ciagle opowiada o tym wyjezdzie.. za 4 miesiace (XD), ale miesiac rzniecia macie gwarantowany, bo pozniej powoli panna zaczyna wchodzic w tryb weryfikacji tych planów wiec trzeba szukac nowej turystki
  • 95
@lazzyday randkowanie wymusza perspektywe stałego związku?

Ja chodzę na randki bo wychodzą taniej niż divy i jeżeli 2-3 randka nie kończy się u niej lub u mnie to tracę zainteresowanie bo spotykam się tylko z laskami które na mnie lecą (a sam spotykam się tylko z takimi które mi się podobają)

Dopiero w trakcie wychodzi czy kończymy spotykanie się po kilku powtórkach czy ciągniemy znajomość dłużej

Randkowanie przez miesiąc bez seksu to
@factoryoffaith_: Z ciekawości, jakbyś napisała w opisie, że szukasz raczej krótkich znajomości z benefitami, ale tak żeby nie odstraszało?
Czasem minie chwila, żeby każda ze stron powiedziała jakie ma intencje na apce xd
@Echo203: nie wiem, że lubię się bawić, albo że niekoniecznie szukam poważnego związku. Rozumiem obawę przed pisaniem takich rzeczy wprost (nigdy nie wiesz, czy ktoś znajomy tego nie znajdzie), ale można o tym pisać już prywatnie :) No i to co proponuje OP to już jest poza wszelkimi granicami przyzwoitości.
PS. sama jestem podróżniczką i taki opis pewnie odebrałabym jako prawdziwe poszukiwanie współtowarzysza, a nie sponsora. To wykopkom podróże kojarzą się
a) jesteście mizoginami, sprowadzającymi kobiety do roli lalki do ruchania;


@a_maze: nie, po prostu jest pewna grupa ludzi (mężczyzn i kobiet), którzy mają takie a nie inne podejście do seksu i jest to podejście luźne - interesuje ich sama fizyczność, sam seks i z tego powodu nie stronią od przygód tinderowych typu ons czy korzystają z usług prostytutek, a jakieś konwenanse zostawiają za sobą. Bądź też są to ludzie, którzy szukają
Żona za to bardzo często traktuje faceta jako dostarczyciela dóbr któremu płaci się seksem gdy "bardziej się postara"

W każdej sytuacji facet płaci

Z żoną płaci zaangażowaniem, statusem, pracą oraz dobrami materialnymi oraz pieniędzmi o wystarczy że facetowi się noga powinie lub pojawi się lepsza opcja na horyzoncie i już miłość się kończy, facetowi zostaje odebrana połowa majątku, kontakty z dzieckiem na łasce lub niełasce żony, alimenty i brak wsparcia


@Sprus: