Wpis z mikrobloga

Polecam dobry sposób na dupeczki na Tinderze, wystarczy w opisie napisac, ze poszukuje sie towarzystwa na wyjazd Dubaj i Zanzibar i same lecą jak muchy do gówna. Oczywiscie jak dochodzi do spotkania to sie ciagle opowiada o tym wyjezdzie.. za 4 miesiace (XD), ale miesiac rzniecia macie gwarantowany, bo pozniej powoli panna zaczyna wchodzic w tryb weryfikacji tych planów wiec trzeba szukac nowej turystki
  • 95
@factoryoffaith_

ja to mam nadzieję, że to jest wszystko heheszek. Najlepszym sposobem na relacje (nawet te jednorazowe) jest taki, żeby dobierały się osoby z takim samym nastawieniem. Jak ktoś kogoś oszukuje, to jest po prostu śmieciem, który nie ma szans znaleźć kogoś będąc sobą.


A ja mam nadzieję że trollujesz

Jeżeli to działa to znaczy że wystarczy dać informację o potencjalnej wycieczce żeby kobieta była chętna i gotowa do seksu

Bez tej
ale...to kompletnie nic nie zmienia. Tak robiąc nie liczysz na związek, więc jak kobieta odkryje, że to ściema to mówisz „elo” ¯_(ツ)_/¯.


@pawel_187: tak robiąc jesteś śmieciem, bo nie wiesz, na co liczy druga strona, a na doprowadzanie do stosunku podstępem jest paragraf - chcesz, to ruchaj, ale uczciwie, jest masa osób, które na to pójdą
ja to mam nadzieję, że to jest wszystko heheszek. Najlepszym sposobem na relacje (nawet te jednorazowe) jest taki, żeby dobierały się osoby z takim samym nastawieniem. Jak ktoś kogoś oszukuje, to jest po prostu śmieciem, który nie ma szans znaleźć kogoś będąc sobą.


@factoryoffaith_: Racja, tylko że kobiety przychodzące na randki z mocnym makijażem to też śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bzdr

polecasz celowe oszukiwanie kogoś, żeby go wykorzystać? Po pierwsze są na to paragrafy, po drugie trzeba być po prostu śmieciem (w domyśle: żeby tak robić, nie polecać)


A gdzie tu oszustwo?

Czy jest to informacja "jak się ze mną prześpisz kilka razy to zabiorę cie na wycieczke na Zanzibar"?

No nie

Jedyną oszustką byłaby tu kobieta bo tak na prawdę chce pojechać na wycieczke i przekonuje do swojego towarzystwa seksem

Gdyby
Polecam dobry sposób na dupeczki na Tinderze


@ap0linary: To tak jak z tym sposobem lasek na chłopaczków na Tinderze, wystarczy w opisie napisać... a w zasadzie to nic nie trzeba pisać, sami się zlecą jak muchy do gówna.
@ProResHq

Na co ta gra? IMO, tylko je*bie psychikę, bo daje świadomość, że nie można być sobą, żeby wyrwać ruchanie. Już lepiej iść do prostytutki, niż obmyślać długi plan, inwestować czas, żeby się z kimś przespać. Robienie takiej akcji po seks to jest totalne upodlenie


Wiesz co różni divę od typowej laski z tindera która idzie do łóżka tylko z typami którzy mają hajs?

Diva jest świadoma tego że jest divą i
mówisz o art 197 kk? Bo jeśli nie będzie sytuacji „uprawiaj ze mną seks, a zabiorę Cie ze sobą” lub innego sformułowania, że za seks może jechać to wątpię by cokolwiek ugrała.


@pawel_187:

https://www.wykop.pl/wpis/58056145/#comment-206564595

Kłamanie na temat wieku, wykształcenia, imienia i statusu jest ok? Od samego początku prowadzisz fałszywą znajomość w celu zakiszenia ogóra kosztem drugiej osoby, która być może traktuje cię poważnie - to nie jest podstęp?
@bzdr

Aha xD

Czyli to że poleciała na hajs którego nie ma to oszustwo?

Oszustwem by była propozycja wycieczki za seks, albo hajsu za seks a prezentacja swojej osoby jako bardziej majętnej niż prawda to manipulacja wyobrażeniem o własnej osobie bo nie ma tu propozycji

Rozumiesz?

Ona idzie z nim do łóżka bo liczy na to że będzie mogła korzystać z jego zaspobów i seksem przekona go do wybrania jej na swoją
Czyli to że poleciała na hajs którego nie ma to oszustwo?


@Sprus: potrafisz czytać? Masz tu cytat z komentarza, do któreg link wkleiłem ci powyżej:

- odkryje, ze nie masz na imie Aleksander

- ze zanizyles swoj wiek o 3 lata (29 wyglada lepiej, niz 32)

- odkryje, ze jednak nie skonczyles architektury na polibudzie (lub czegokolwiek innego - dowolnosc wyboru)

- odkryje, ze nie jestes przeciwnikiem mediow spolecznosciowych, bo tak
@bzdr: Ok nie jest, ale nie podchodzi pod paragraf. Ona uprawia z nim seks licząc, że to go przekona by ją wziął i tylko tyle. Jeśli wycieczka by była prawdziwa, a on by jej nie wziął to też jest oszustwo?
Ok nie jest, ale nie podchodzi pod paragraf. Ona uprawia z nim seks licząc, że to go przekona by ją wziął i tylko tyle. Jeśli wycieczka by była prawdziwa, a on by jej nie wziął to też jest oszustwo?


@pawel_187: jeśli strony zawierają deal "dam ci dupy za wycieczkę", przy czym jedna ze stron wie z góry, że się z tego nie wywiąże, to tak - jest to oszustwo.

Tyle że
@bzdr ale tu nie ma dealu "daj mi dupy za wycieczkę"

Tu jest informacja ze on szuka towarzystwa

A kobieta przekonuje do siebie seksem

Sama się na to decyduje i sama to oferuje

Czyli ona chce przekonać go do swojego towarzystwa seksem czyli oszukuje bo gdyby nie było wycieczki to prawdopodobnie nie byłoby tej oferty seksu

Ale on nie oferuje wycieczki za seks