Wpis z mikrobloga

Myślę powaznie rzuceniem wszystkiego i wyjazdem do ...Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°). I to tak powaznie. 27l, zakonczylem kolejny związek już raczej ostatni z Polką (standard, chad na boku) i jestem po prostu nimi jak i tym krajem i naszym rządem.

Chciałbym początkowo wyjechać na kilka miesięcy a potem może osiedlić się na stałe gdzieś w Azji. Pod uwagę biorę kilka krajów, lecz nie mogę zdecydować nad konkretnym. Zależy mi na tym, by był ładnie, ciepło, dużo do zwiedzania, ale to raczej znajde w każdym z krajów. Przy okazji też bym pewnie chciał sobie zapoznać jakąś Azjatkę, tylko kwestia własnie gdzie najlepiej uderzać. Nie chcę się jechać 'zabawić', chodzi mi bardziej o te normalne dziewczyny, bardziej materiały na długą relacje, a Tajlandia wydaje mi się bardziej takim miejscem rozrywkowym. No i też wydaje mi się, że tamtejsze dziewczyny są najmniej atrakcyjne ze wszystkich krajów otaczających, ale to tylko moje spostrzezenia, wiec chetnie posłucham faktów. Biorę pod uwagę też WIetnam, Indonezję, Filipiny, chociaż tutaj nie chialbym zostać nikogo bankomatem. W którym z tych krajów kobiety są najładniejsze i najporządniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Ma ktoś jakieś doświadzcenia, tipy o samym pobycie, ale i o kobietach i związkach z Azjatkami? Wołam stałych bywalców tagów: @damian91 @asdfghjkl @Spearo

#azja #filipiny #wietnam #tajlandia #indonezja #emigracja
  • 47
@danter Mogę wypowiedzieć się o Filipinach, jako, że w pozostałych krajach nie byłem.
Na początku trafiłem w parę przelote znajomości i kobieta po jednej nocy już Ci mówi 'i love you'.
Dość dziwne uczucie, zwłaszcza, że nie jestem w stanie powiedzieć komuś coś takiego jak praktycznie tej osoby nie znam.

Od 2,5 roku jestem w związku z jedną dziewczyna i raczej tak już zostanie.
Kocha mnie niesamowicie i codziennie to okazuje.
Zazdrosna
@piotrek39: @asdfghjkl: dobra powoli mi się coś klaruje i widzę, że Wietnam wydaje się jako bardzo fajne miejsce dla mnie które na pewnie wezme za priorytet przy wyjeździe. Oczywiście plan jest taki by najpierw zrobić dłuugie wakacje i objechać wszystkie sąsiadujące państwa, ale tak to przynajmniej mniej więcej już wiem co i jak
@danter: Wiesz może się też okazać że takie życie nie dla ciebie ¯_(ツ)_/¯ trzeba przyznać że jednak wymaga to pewnego mindsetu. Wielu znam ludzi co to krzyczą Hej przygodo i po roku wracają tan skąd przybyli. Myślę że koledzy potwierdzą że tak bywa
@danter byłem na wakacjach kilka razy i podobal się klimat 'raju', no i kobiety.
Za którymś razem poprzez Mirka dostałem propozycję pracy na Filipinach i skorzystałem.
Nie żałuję, poznałem niesamowitą kobietę, praca nie jest ciężka a w miarę dobrze płatna, no a teraz mam kilka metrów od plaży ;)
@danter: słońce i rajskość sie też przejada. Jak masz lato cały rok i plażę o krok to szybko przestaje robic to wrażenie. Przychodzi też taki okres wroku jak teraz, gdzie masz temperatury w okolicach 40 stopni i modlisz się, żeby nie musieć wyjść do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mieszkam 150m od jednej z najpiekniejszych plaż świata (My Khe) i przez ostatni rok byłem na plaży
@danter jak sie sytuacja z covidem uspokoi to można bardziej myśleć, ale jest kilka miejsc:
Boracay - chyba najbardziej popularna wyspa, mała nastawiona na imprezowanie i plażowanie

Palawan - to już znacznie większa wyspa, uznana chyba za najlepszą wyspe na świecie (chyba, bo cos mi się obiło), bardzo dużo turystów bylo głównie w El Nido i Coron. Miałem tam najlepsze snurkowanie

Bohol, Panglao - Panglao przez większość nazywane 'drugim Boracay', plaże a
@danter: byłem 3 lata z filipinką, z czego wiele miesięcy tam spędziłem, nie polecam ani kraju ani kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak coś to priv
@danter: beka, bo akurat mam takie same myśli, żeby wyprowadzić się w przyszłym roku chociaż na jakiś czas do Azji XD Z tego, co obczajałem kiedyś tindera, to Wietnamki >> reszta, ale wszystkich krajów nie sprawdzałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@danter: mieszkam w Wietnamie bez przerwy od 2018, czym dłużej, tym bardziej utwierdzam się, że to nie kraj na stałe związki z lokalnymi kobietami

Bycie beta bankomatem to tutaj norma kulturowa i jedna z tradycyjnych ról mężczyzny. Oczekiwanie, że kot zacznie szczekać jest dla mnie dość naiwne ;)

Jak jesteś normalny i ok wyglądasz, to możesz się fajnie pobawić za free w tindery, puby itp.

Pod względem życia idealny kraj, o
Rok temu byłem na Tajwanie i chętnie tam bym się udał na kilka miesięcy,. Cywilizacja, dużo przepięknych zabytków i jak coś to bardzo blisko do innych azjatyckich krajów. Kobiety też ładne, ale zawołam @fuji bo on może pomóc ;)


@damian91: @danter:

Na temat kobiet się z zasady nie wypowiadam na wypoku ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do samego kraju, to Tajwan jest moim zdaniem najbardziej cywilizowanym