Wpis z mikrobloga

Myślę powaznie rzuceniem wszystkiego i wyjazdem do ...Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°). I to tak powaznie. 27l, zakonczylem kolejny związek już raczej ostatni z Polką (standard, chad na boku) i jestem po prostu nimi jak i tym krajem i naszym rządem.

Chciałbym początkowo wyjechać na kilka miesięcy a potem może osiedlić się na stałe gdzieś w Azji. Pod uwagę biorę kilka krajów, lecz nie mogę zdecydować nad konkretnym. Zależy mi na tym, by był ładnie, ciepło, dużo do zwiedzania, ale to raczej znajde w każdym z krajów. Przy okazji też bym pewnie chciał sobie zapoznać jakąś Azjatkę, tylko kwestia własnie gdzie najlepiej uderzać. Nie chcę się jechać 'zabawić', chodzi mi bardziej o te normalne dziewczyny, bardziej materiały na długą relacje, a Tajlandia wydaje mi się bardziej takim miejscem rozrywkowym. No i też wydaje mi się, że tamtejsze dziewczyny są najmniej atrakcyjne ze wszystkich krajów otaczających, ale to tylko moje spostrzezenia, wiec chetnie posłucham faktów. Biorę pod uwagę też WIetnam, Indonezję, Filipiny, chociaż tutaj nie chialbym zostać nikogo bankomatem. W którym z tych krajów kobiety są najładniejsze i najporządniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Ma ktoś jakieś doświadzcenia, tipy o samym pobycie, ale i o kobietach i związkach z Azjatkami? Wołam stałych bywalców tagów: @damian91 @asdfghjkl @Spearo

#azja #filipiny #wietnam #tajlandia #indonezja #emigracja
  • 47
  • Odpowiedz
@danter: Serio myślisz że polecisz do Azji i ci się Azjatki rzucą na szyję? Xd moja rada jest tak: poleć w kilka miejsc. Pomieszkaj kilka miesięcy w każdym z nich i podejmij decyzję gdzie ci się podoba. Co ci po tym że ja wolę być w kraju A niż B
  • Odpowiedz
@danter: jeśli chodzi o wygląd, a lubisz urodę azjatycką czyli szczupła i zgrabna, to z miejsca możesz odrzucić Indonezję i Filipiny, a na pierwsze miejsce wrzucić Wietnam, ale dokładnie na odwrót będzie ze znajomością angielskiego.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: no wlasnie nie. Nie jest to priorytet, ale przy okazji bym sobie pewnie po czasie chciał zapoznać. Tylko pytam ogólnie o tipy co do najlepszego, najbardziej "normalnego" miejsca na taki dłuzszy wypad
  • Odpowiedz
@danter: kwestie wyglądu możesz ogarnąć najlepiej ustawiając Tindera na dany kraj na kilka dni i zobaczyć jak laski wyglądają, a wszystko inne to pewnie musisz pomieszkać w danym miejscu x czasu
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: XD stary mieszkam na Bali i autentycznie Indonezyjki (Balijki to samo) bym wrzucił niewiele wyżej niż Indie. Dieta tutaj to wszystko smażone i z cukrem, więc naprawdę każda jest otyła.
  • Odpowiedz
@danter: W każdym z krajów w których byłem są ekspaci także gusta są różne. Mój top to Malezja i Wietnam. Ale to efekt moich doświadczeń i sympatii do konkretnych miejsc. Musisz polecieć i pomieszkaj trochę w różnych krajach
  • Odpowiedz
@danter: poczytaj moj tag #wietnamwpjoterze
ja na pewno nie chcialbym dziewczyny Azjatki, bo mam zbyt zachodni vibe, ale jesli o mnie chodzi to uwazam, ze Wietnamki sa ultra ladne, ale angielski czesto slabo + konserwatywne, Tajki sa mega spoko, ale czasem zbyt negatywnie rozhulane + dla mnie zbyt ciemne, a Indonezyjki to jedyne co wiem to to, ze sa grube i mowia dobrze po ang XD
  • Odpowiedz
@danter: Indonezja dla bialych to tak naprawde Bali, bo Jakarta jest brzydka i nudna, a Bali jest drogie i to bardziej kolonia australijska. Internet jest sredni w porownaniu do krajow osciennych, a jedzenie jest baardzo niezdrowe.
  • Odpowiedz
@piotrek39: Ale nie wiesz jaki gust ma op ¯_(ツ)_/¯ nie będzie miał kontaktu ze wszystkimi także co mu po średniej xd na Filipinach też znajdzie chuderlaka czy wysiką dziewczynę. Podobnie w Wietnamie znajdzie takie o ciemnej karnacji jaki Io jasnej. W ogóle decydowanie o miejscu do życia na podstawie urody dziewczyn w danym miejscu uważam za #!$%@? skoro już wchodzimy w szczegóły xd
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: no ale OP wlasnie o to pyta i warto dac mu nie tylko opinie, a rowniez wytlumaczyc dlaczego. Raczej ciezko bedzie mu znalezc Azjatke na Bali skoro doslownie pol wyspy to ekspaci, a wiec tez duza konkurencja, pol z nich jest grubych, pol z nich gdzies na #!$%@? mieszka, a kolejne pol to konswerwatywki
  • Odpowiedz
@piotrek39: Na dłuższą metę to wszędzie ciężko zostać na dłużej jeśli nie uzyska wizy pracowniczej czy rezydencji. Mam na myśli Azję. Na wizach turystycznych zawsze będzie kombinowanie i życie na walizkach
  • Odpowiedz