Wpis z mikrobloga

@Barszcz_Sosnowskiego: ale wiesz, że tymi swoimi ,,eksperymentami" psujesz rynek matrymonialny w stopniu takim samym lub nawet większym niż spermiarze?
Kobiety myślą, że wszędzie w każdym mieście w każdej wiosce mają pełno Chadów i jeszcze dajesz polubienia byle komu

A taki zwykły Mirek co zamiast siedzieć w domu poszedł w przeciwiwństwie do was na siłownie, znalazł lepszą pracę nic nie może wyłowić w tej #!$%@? apce bo już samym polubieniem dajecie nadzieję
Czy jest coś dziwnego w tym, że grubej podoba się model? Nie i nikogo to nie dziwi, każda chciałaby przystojnego faceta, tak samo jak otyły chciałby modelke.


@KoparaOpada: Tylko ze zgodnie z badaniami gruby gość wybiera poniżej swojej punktacji lub na równi bo wie ze co wyzej to tylko marzenia a laski bez #!$%@? się startują do chłopów o kilka leveli wyzej, z kolei gardząc kims ze swojego poziomu.
Z reszta
Może dziewczyna dostała po raz pierwszy od kogoś kto lepiej wygląda w prawo i postanowiła zagadać po prostu?


@KoparaOpada: To nie jest jej liga i powinno to do niej dotrzeć. Stąd bierze się właśnie gadanie o zniszczonym rynku matrymonialnym. Taka dziewczyna dostaje lajki, zacznie wypisywać do tych kolesi i totalnie przestanie zwracać uwagę na ludzi "ze swojej kategorii" również wagowej.

Potem taka kobieta przypomina sobie oczywiście o przeciętnych facetach jak samotność
@KoparaOpada: Czy OP robi dobrze to juz kazdego indywidualne zdanie ale odpowiadając powiem Ci ze ja mając tindera i dochodząc do zajebiscie ładnej kobiety mam dwa przemyślenia: albo to bot/ promocja konta insta albo super ładna kobieta 9-10/10, która rzeczywiscie szuka tu szczęscia. NIE daję lajka bo wiem ze w obydwu przypadkach nic z tego nie będzie. Znam swoją wartosc i realnie oceniam ze nie ma sensu nawet tracić lajka na
Facecie często są zdesperowani i wyruchają wszystko co popadnie byleby żyło, to przez właśnie takich ktoś mniej urodziwy z męzczyzn ma potem problem ze znalezieniem sobie partnerki. Sami plujecie w swoje gniazdo.


@KoparaOpada: No chyba sobie jaja robisz XD to dziewczyny się wypinają przystojniakom za złudzenie związku a potem zostają z niczym po seksie. A zwykłymi facetami gardzą.