Wpis z mikrobloga

Ktoś wie czy #allegropay na #allegro odpytuje BIK? Są sprzeczne informacje w necie. Niby #paypo #allegrozaplacpozniej tego nie robi...

Z Allegro Zapłać Później skorzystasz jeszcze tylko przez miesiąc. Od 1 lipca wyłączymy ten sposób płatności.


Nadal możesz zrobić zakupy z odroczoną płatnością. Dzięki Allegro Pay nie musisz płacić za zakupy od razu – masz na to 30 dni. Do dyspozycji masz też inne płatności ratalne.
  • 10
  • Odpowiedz
@PepeXD:

Zanim aktywujesz usługę, Allegro Pay sp. z o.o., na bazie udzielonego przez Ciebie upoważnienia, może sprawdzić Twoje dane oraz informacje pochodzące z baz zewnętrznych:

Biuro Informacji Kredytowej BIK S.A. (BIK)
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KRD)
Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG)
  • Odpowiedz
@PepeXD: ej kurła, wyłączają te zapłac za 30dni? ale lujee, a to fajne było, szczególnie do mniejszych zakupów, typu przymierze ciuch czy mi pasuje... to gówno allegro pay jest dopiero od 300zł

LUJ IM W DUPĘ
  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00: no... Ja to właśnie do takich rzeczy brałem bo #!$%@? coś kupować na kredytowke w jednym miesiącu a sprzedający zwraca hajs w kolejnym okresie rozliczeniowym i ma się nadpłatę na karcie a zakup trzeba i tak splacic. A w Zaplac Pozniej wystarczyło założyć dyskusje i przedłużali spłatę o 14 dni hehe
  • Odpowiedz
PayPo jest dostępne w tysiącach sklepów internetowych w Polsce :) https://paypo.pl/home/dostepnesklepy Zarówno osoby, które korzystały z usługi Allegro Zapłać Później z PayPo jak i nowe osoby, zapraszamy na udane zakupy z PayPo - spłata do 30 dni bez dodatkowych kosztów. Można tez rozłożyć płatność na wygodne raty ;) P.S. I to prawda - my nie odpytujemy BIK :)
  • Odpowiedz
czyli Allegro najpierw zaprosiło do współpracy PayPo, potem zrobili coś swojego podobnego, a potem podziękowali Paypo? xD


@Logan00: Pewnie też tak się skończy z inpostem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Allegro już wkrótce będzie stawiał swoje skrytki xd

  • Odpowiedz