Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 731
Siedzę sobie w pracy w galerii handlowej, robota na wyspie, psi pieniądz, ale mało obowiązków aktualnie. Jak nikogo nie obsługuje to się nudzę, więc siedzę na telefonie.

Co zauważyłem? Ludzi to #!$%@? XD często tych starszych ode mnie.

Widzę w szybie klienta stoi i się rozgląda po witrynach innych sklepów, po korytarzu. Klient nie stoi obok mnie, tylko tak z 10-15m od mojej wyspy.

Wtem chwytam telefon, a ciągle obserwuję tego typa. Nagle jego miną robi się kwaśna i do mnie podbija i pyta o jakieś duperele, bez składu i ładu.

Ot, by tylko czas zająć. Jeszcze rzuca do mnie, że w pracy jestem to nie powinienem na telefonie siedzieć XD

I robią to tylko ludzie po 40, a najbardziej po 50.

Czasem (rzadko) się zdarza, że się zagapię i nie widzę, że klient stoi i czeka.
Młody gość studenciak to powie halo halo panie ziemia odbiór, i są #heheszki jak był gość po 30 taki z tym kwadratowym plecakiem do wożenia jedzenia, to zawołał dzień dobry i zagadał "Co luz dzisiaj macie", ale jak był stary dziad to zaraz "no co to za obsługa, będzie to trzeba gdzieś zgłosić" i jeszcze mnie #!$%@? i zwraca się do mnie per ty, z taką wyższością

O co tym ludziom chodzi lol

Dodaje drugi raz, bo wcześniej narobiłem błędów logicznych i nie wiadomo było o ci chodzi

#praca #pracbaza #zalesie #gorzkiezale
  • 58