Wpis z mikrobloga

Generalnie jak już tu pisałem wyjeżdżam do Niemiec i właśnie mi się zaczął iphone 6s psuć i już wiem że się nie opłaca go naprawiać i zastanawiałem się nad zakupem różnych modeli budżet to pewnie coś koło 1500 bo raczej więcej się nie opłaca wydawać w moim przypadku. Nie chcę się bawić w używki bo zależy mi na tym żeby bateria była w dobrym stanie. Myślałem nad iphonem xr co prawda w tej cenie da się kupić jakąś nówke z olx ale z gwarancją już jest problem a jednak chciałbym mieć jakąś tam pewność jak już wydaję tyle jak na moje standardy kasy że będzie to działać przynajmniej przez te 2 lata ale szczerze to celowałby w coś co podziała z 4 lata. Jeszcze się zastanawiałem nad #pixel4a a nawet nad 3a bo widziałem promocje w saturnie niemieckim za 900zł, 4a kosztuje około 1400 bez promki i mam dylemat czy przycebulić te 5 stówek (jakby nie patrzeć to prawie o połowę droższy jest 4a). No i tu generalnie się pojawia pytanie czy w razie zepsucia mogę bezpośrednio wysłać telefon do google'a z #rekojmia i naprawią czy muszę odsyłać do pośredników i jeszcze się bawić w jakieś adresy niemieckie i przez #gwarancja ciekawe co sądzą #wykopowieksperci

  • 4