Wpis z mikrobloga

Holandia to wg. mnie jedna z najgorszych możliwych opcji do emigracji. Dlaczego?
- masa patoli, mam wrażenie że większość sebixów z polskich miast i wsi wyjechała właśnie tam,
- wszechobecne agencje pracy, które na każdym możliwym kroku dymają pracowników,
- wszystkie miasta i wioski wygladają praktycznie tak samo, czyli **ujowo,
- płaskie tereny, brak górek, jakiegokolwiek urozmaicenia,
- przez płaskie tereny non stop wieje albo leje.

A wy jakie macie opinie na temat tego państwa?
#holandia #emigracja #emigrujzwykopem #niderlandy #takaprawda
  • 30
  • Odpowiedz
- masa patoli, mam wrażenie że większość sebixów z polskich miast i wsi wyjechała właśnie tam,

- wszechobecne agencje pracy, które na każdym możliwym kroku dymają pracowników,

- wszystkie miasta i wioski wygladają praktycznie tak samo, czyli **ujowo,

- płaskie tereny, brak górek, jakiegokolwiek urozmaicenia,

- przez płaskie tereny non stop wieje albo leje.


@Lethorn: zamień to na #uk i (poza #szkocja) wychodzi 1:1 to samo xD
  • Odpowiedz
@Lethorn czyli takie lepsze UK. Imho tak wygląda większość emigracyjnych kierunków. Alternatywą jest Skandynawska pustelnia, gdzie można sprawdzić swój introwertyzm. ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@Lethorn: Dzieci polaków urodzone i wychowane w nl już w szkole są uważani za gówno i przygłupów, kariera dla polek i polaków kończy się na produkcji za stawkę za którą się zgodzili pracować dekade wcześniej, nikt polakowi nie wynajmie pokoju a polak zarabia takie gówno że sam sobie nie zbuduje domu. Są gminy gdzie już zakazuje się osiedlania polaków a polacy - jak im się w morde pluje to sie cieszą,
  • Odpowiedz
Bez przesady w uk jest dużo górek xd


@duzeelobenc: oni górami nazywają większe pagórki, takie jak mamy np. w Świętokrzyskim, a lasami/parkami narodowymi określają większe kupki drzew xD

Nie jest mega płasko, ale nawet takie Lake, czy Peak district to pagórki co najwyżej
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: nie dziwne, że taka opinia jest skoro wyjechała tam właśnie największa patola;) Zazwyczaj nie potrafiąca się jeszcze dogadać po angielsku, bo agencja wszystko załatwi i da na tacy.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No to peszek albo jesteś #!$%@? kandydatem, życie xD Mam tam sporo rodziny i nikt jakoś nie narzeka. Sam siedziałem tm kilka miesięcy i poza tym że dostałem kilka razy #!$%@? za jazdę po złej stronie to była chillera
  • Odpowiedz
@Lethorn: owszem jest spore skupisko Polaków w niektórych miastach typu Haga czy Haarlem, aczkolwiek tylko część z nich to patola.

Wystarczy ogarnąć język, dobre studia, asymilacja i zarobki 4-5k+ euro czekają na wyciągnięcie ręki.

Polecam ten stan
  • Odpowiedz