Wpis z mikrobloga

Holandia to wg. mnie jedna z najgorszych możliwych opcji do emigracji. Dlaczego?
- masa patoli, mam wrażenie że większość sebixów z polskich miast i wsi wyjechała właśnie tam,
- wszechobecne agencje pracy, które na każdym możliwym kroku dymają pracowników,
- wszystkie miasta i wioski wygladają praktycznie tak samo, czyli **ujowo,
- płaskie tereny, brak górek, jakiegokolwiek urozmaicenia,
- przez płaskie tereny non stop wieje albo leje.

A wy jakie macie opinie na temat tego państwa?
#holandia #emigracja #emigrujzwykopem #niderlandy #takaprawda
  • 30
  • Odpowiedz
@#!$%@?: zauważ, że bycie emigrantem "tymczasowym" jak to nazwałeś eliminuje mnie z tylko jednego punktu, który wymieniłem - tego odnośnie agencji pracy. Resztę z wymienionych wyżej minusów mógłbym postawić, będąc tam teoretycznie nawet miesiąc, więc mam prawo do wypowiedzenia się na temat tego państwa.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Chłopie ty sam dopiero co pisałeś, że #!$%@?łeś po 12h DZIENNIE po 5 dni w tygodniu na NOCKACH. I ty plujesz na innych, bo robią na produkcji? xD Ty robiłeś gorzej niż niewolnik. Choćby mi płacili 3k netto niedałbym się poniżać za 12h dziennie na nockach.
Dzień ma 24h. Ty #!$%@?łes 12h. To już pół dnia w #!$%@?ę. Trzeba coś odespać minimum z 6h. To zostaje ci 6godzin poza pracą
  • Odpowiedz
@Lethorn: może np. mów po niderlandzku i pracuj w normalnej pracy i nagle nie znasz ani sebiksów ani agencji pracy?

I powiedział to przybysz z kraju gdzie wsadzę cię do typowego blokowiska i nie będzie się dało rozróżnić czy to Szczecin, Radom czy Rzeszów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lethorn: spoko dowód anegdotyczny, ja mam jeszcze lepszy - mieszkając w Polsce ma seviksow w ich rodzimym środowisku :)

A co do krajobrazów to masz oczywiście rację. Tylko 99.9% swojego czasu spędzasz tam gdzie mieszkasz i co mnie obchodzi że w Polsce są Mazury i Tatry jak mieszkam np. w Siedlcach? Podobnie mieszkając w Antwerpii co za różnica czy na wakacje udam się do Amsterdamu, na Kanary czy w Alpy. To
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JimNH777: swoim wpisem chciałem jedynie przekazać, że jest masę fajniejszych miejsc do emigracji niż taka Holandia. Większość ludzi jest jednak leniwa - wolą iść na łatwiznę i nie chce im się uczyć języków obcych.
Możesz zawsze wybrać taką okolicę, która obfituje w ciekawe miejsca do spędzania czasu :)
  • Odpowiedz